Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Katherine Pierce • little bitch EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Katherine Pierce • little bitch EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Katherine Pierce • little bitch EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Katherine Pierce • little bitch EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Katherine Pierce • little bitch EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Katherine Pierce • little bitch EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Katherine Pierce • little bitch EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Katherine Pierce • little bitch EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Katherine Pierce • little bitch EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Katherine Pierce • little bitch

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 10
Age : 550
Tartózkodási hely : • Ahol épp kedvem tartja
Humor : • Petrovás

Katherine Pierce • little bitch Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce • little bitch   Katherine Pierce • little bitch EmptyVas. Márc. 16, 2014 7:37 am



- Katherine Pierce


- ez vagyok én

Teljes név: Katherine Pierce/Katerina Petrova
Becenév: Kath, Kathy
Születési dátum: 1473. június 5.
Születési hely: Bulgária, Szófia
Faj: Ember
Playby: Nina Dobrev

Tökéletesség, igen ezt hiába tagadom, hisz' amúgy is tudja mindenki, hogy Katherine Pierce tökéletes. Petrova vérrel vagyok megáldva, azonban mégsem olyan vagyok mint a többi. Én a többi kis hasonmásommal ellentétben szórakoztató és érdekes vagyok, meg persze én vagyok az egyik legszebb is. Manipulatív nőszemély vagyok, ezt sem tagadom, mert fölösleges. A vámpírlétemmel sok fájdalom járt, de én egy igazi túlélő vagyok. Még így is hogy egy nyomorék ember lett belőlem, harcolok, hogy visszaszerezzem életem szerelmét és a vámpírságot is. Na de térjünk vissza egy kicsit a külsőmre. Gyönyörű alakom van, hosszú vékony lábaim, emellett göndör barna hajam. A szemeim szintén barnák és hát bevallom minden férfit el tudok csábítani velük annélkül, hogy megigézném őket. A stílusom elragadó, mindig sexy vagyok akárhová megyek. A belsőm egy bonyolult dolog és ezt mindenki tudja. Kívülről mindig erősnek mutatom magam, manipulálom az embereket, álcázom azt, hogy nem szeretek senkit, de az igazi Katherine Pierce-t belülről senki sem ismeri. Én is egylány vagyok a sok közül, aki fiatalon veszítette el a szüleit és a szíve összetört, régen kedves voltam nagyon is, amig el nem kezdtek üldözni engem. Mára már igazi túlélő vagyok és a végsőkig küzdök, bár tudom, hogy egyszer a pokolra fogok jutni.




- a múltam

Ki ne lenne kíváncsi Katherine Pierce múltjára? Szerintem mindenki ölne azért, hogy minden egyes apró részletecskét megtudjon az életemről, hát most elmesélem! 1473. június 5-ik napján láttam meg a napvilágot Bulgáriában. Szegény családból származtam, ahonnan késöbb kitagadtak. Hogy miért is tagadtak ki? Ennek egy oka volt. Egy ismeretlen férfitól volt akkoriban 1490-ben egy törvénytelen lánygyermekem, akit rögtön a születése után elvett tőlem. A szívem összetört, s közben engem Angliába száműztek, ahová hamar beilleszkedtem s ekkor lett a Katerina Petrova névből, Katherine Pierce. 1492-ben ismertem meg egy vámpírt, akinek a neve Trevor volt, s persze az ő szívét is ugyanúgy megdobogtattam, mint a többi más férfiét is. Trevor bemutatott engem Elijah Mikaelsonnak és a testvérének Niklausnak. Klaushoz vonzódtam, sőt már majdnem szerelmes lettem belé, de aztán megtudtam, hogy micsoda szörnyeteg ő, s ez mellett még arra is rájöttem, hogy csakis azért kellettem neki, mert én vagyok az egyik hasonmás és valamilyen átkot megtörjön. Trevor közben belémszeretett és segített elmenekülni Klaus elől, egy kunyhóba bujtatott engem, ahol megismertem egy lányt, Rose-t. Nagyon kedves volt velem és én ezt kihasználtam. A hasamba döftem egy kést, amivel elértem, hogy megitasson a vérébel, ezután Rose magamra hagyott és én felakasztottam magam. A kunyhó tulajdonosának a véréből ittam és befejeztem teljesen az átváltozást. Késöbb visszatértem Bulgáriába és az egész családom le volt mészárolva, természetesen Klaus által. 1864-ben megismertem a Salvatore testvéreket, Damont és Stefant, akikkel ugyanúgy szórakoztam mint a többi férfival, viszont Stefant teljes szívemből szerettem. Mára már visszatértem Mystic Fallsba, hogy megkeserítsem Elena Gilbert életét. A kis idióta lenyomta a torkomon a gyógyírt és most egy nyomorék ember lett belőlem, de talán így majd közelebb kerülhetek Stefanhoz és újra egy pár leszünk?






Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Katherine Pierce • little bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce • little bitch   Katherine Pierce • little bitch EmptyVas. Márc. 16, 2014 8:58 am


Elfogadva
Kathy, you little bitch!
A jellemzésed tetszett, Katherine-től nem is számítottam másra, ám abban találok néhány kivetnivalót, hogy te vagy a legszebb Petrova. Főleg így legyengült szegény kis emberként. Tudod...Twisted Evil
Az előtörténeted rövid és tömör volt, ám megtudtuk belőle a legtöbb fontos dolgot a múltadról.
Irány avatart foglalni és forgasd fel Mystic Falls-t!
Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce • little bitch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine háza
» • Ms.Pierce gonoszságai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Kezdet :: Elfogadott karakterlapok :: Emberek-
Ugrás: