Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Rebekah Mikaelson EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Rebekah Mikaelson EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Rebekah Mikaelson EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Rebekah Mikaelson EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Rebekah Mikaelson EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Rebekah Mikaelson EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Rebekah Mikaelson EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Rebekah Mikaelson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson


Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : New Orleans

Rebekah Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptyVas. Márc. 16, 2014 1:38 pm



- Rebekah Mikaelson


- ez vagyok én

Teljes név: Rebekah Mikaelson
Becenév: Bekah, Bex
Születési dátum: X. század végén
Születési hely: Mystic Falls valamikori helye
Faj: Ősi
Playby: Claire Holt

Jellem:

Hogy melyik lenne az, amelyikkel a leginkább le lehetne őt írni, nehéz lenne megmondani. Talán az akaratosság? Az, hogy időnként meggondolatlanul cselekszik pusztán azért, mert abban a pillanatban azt látja helyesnek? Vagy inkább a forrófejűség illene rá, aminek köszönhetően egy pillanat alatt eltöri a nyakad, ha rossz szót szólsz?
Nehéz lenne megmondani, ugyanis olyan kiszámíthatatlan, akár az időjárás. Sőt, ha már ahhoz hasonlítottuk, akkor nyugodtan maradhatunk ott, hogy néha hajaz a két lábon járó természeti katasztrófákra, csak szép csomagolásban prezentálva. Igazából elég érzékeny, éppen ezért, amikor szeret valakit, akkor azt nagyon szereti. Ellenben, amikor valaki kihúzza a gyufát és van olyan ostoba, hogy okot adjon a gyűlöletére, akkor azt nagyon utálja és képes gondolkodás nélkül kioltani az életét. Később talán érez egy kicsi bűntudatot… egy egészen aprócskát, de szinte tudomást sem vesz róla.
Furcsa jelenség ő, a legtöbbször szeretné, ha szeretnék és elfogadnák őt, de sokszor még önmagával sem képes szembenézni. Kedveli, ha középpontba kerülhet, vagy ha fontosnak érzi magát valaki életében, vagy valamivel kapcsolatban. Imádja a társasági eseményeket, sokszor a szervezéstől sem riad vissza, ha később ezzel kivívja mások szimpátiáját és begyűjtheti érte a dicséreteket. Nem olyan borzalmasan rossz ember ő, mint amilyennek némely ellensége kapásból mondaná. Inkább csak egy lány, akivel történtek rossz dolgok, amik megformálták olyanná, aki erős és kitartó, aki kíméletlen, ha arra van éppen szüksége, de aki képes ellágyulni és kétségbeesetten vágyik a szeretetre.
Első számára a családja, még ha egymást bántják is, más ezt nem teheti meg, legalábbis ő is ezt az elvet vallja. Bájos és elbűvölő a modora jobb napjain, máskor előszeretettel osztja a szitkokat és a kellemetlenkedő megjegyzéseket. Csakis rajtad áll, hogy éppen jobb napján kapod el, vagy olyanon, ami az életed végét jelentheti.


Kinézet:

Karcsú alkat, szőke haj, elbűvölően kék szemek és bájos babaarc. Rémlik már, hogy találkoztál vele? Mert az biztos, hogy többet nem felejted el, ha már volt hozzá szerencséd. Nem csak azért, mert egészen egyedi a stílusa és a viselkedése, de azért is, mert a megjelenésére általában a kifogástalan jelzőt lehetne rámondani.
Öltözködésével már alapvetően is inkább a nőies vonalat képviseli, még ha nem is parádézik állandóan köldökig kivágott blúzokban, vagy egészen rövid ruhákban. Szereti a magas sarkú lábbeliket, általában nem is lehet másban látni. Járása magabiztos és könnyed, fellépése egészen határozott. Ha rád mosolyog, akkor a vonásai ellágyulnak, és olyan ártatlannak tűnik, akár a ma született bárány. Ám nem kell őt félteni, a hibátlan, márványosan fehér bőr alatt hatalmas erő rejlik, amit nem is fél használni annak érdekében, hogy elérje a céljait.
Szereti a kiegészítőket és a könnyed sminket, ami kihangsúlyozza finom vonásait, de mégsem számít soknak. Mivel a közönséges nőket megveti, így rá sem jellemző, hogy bárhová is úgy menjen el, hogy átesett a ló túloldalára. Inkább lehetne tehát természetes szépségnek nevezni, valami Barbie babás beütéssel.




- a múltam

Vajon hiba-e vágyni valami olyanra, amit mások természetesnek vesznek? Vajon hibáztathat-e bárki is azért, mert szeretném, ha elfogadnának, megbecsülnének, és egyszerűen csak szeretnének? Valószínűleg nem, ám a magunkfajtát senki sem értheti meg egészen addig, amíg nincs a helyünkben. Nem tudhatja, hogy mekkora áldozatokat kell meghoznunk. Azt, hogy mindennek ára van, és bármihez is nyúlunk, az hamar ezernyi apró darabra törhet. A boldogság pontosan ilyen múlandó, és talán a sok rossz miatt egyikünk sem érdemli meg. Sokszor megfordult már a fejemben, hogy Klaus talán ettől akarna sokszor megóvni, ám végül mégis mindig arra jutok, hogy csupán irigyelné tőlem. A tagadása annak szól, hogy rajta kívül mindenkinek lenne esélye a boldogságra, ha ő nem tagadná meg tőlünk. Nincs megbocsátás, nincs semmi olyan, amivel meg nem történtté tehetnénk azokat a szörnyűségeket, amiket tettünk, ennek súlya pedig örökre a vállunkra fog nehezedni. Akár dacolunk vele, akár nem…
Gondolataimból a halk nyögés zökkent ki, mire egyből oda is fordítom a fejemet. Nem különösebben érdekel, helyette a körmeimet kezdem el tanulmányozni, miközben hosszú lábaimat a bokáimnál keresztezem.
- Bizonyára nem tudod, hogy milyen elbűvölő látni azt, ahogyan az élet elillan egy testből, igaz? – vetettem fel a kérdést, mintha csak az időjárásról beszélgetnék. A körmeimről tekintetem végre a mellettem haldokló nőre vándorolt, miközben a csuklójáért nyúltam, hogy megnézzem a pulzusát. – Egyre gyengülő szívverés… nehézkes légzés… - soroltam, miután undorodva visszadobtam a test mellé a lassacskán élettelenné váló végtagot. Ujjaim végéről ráérősen beletöröltem a lepedőbe a rákenődött vért, aztán pillantásom az ablakon túli világra vándorolt. – Ne aggódj, kedvesem! A nap első sugaraival te is meghalsz – úgy suttogtam áldozatom füléhez hajolva, mintha egy anya éppen esti mesét akarna mondani a gyermekének. Pedig erről szó sem volt. A horizont alján már ott derengett a hajnal, és eszem ágában sem volt meggyógyítani ezt a szerencsétlent.
- Tudod, néha irigylem a hozzád hasonló aprócska kis porszemeket… - tekintetem a távolba réved, ahogyan fülemben visszhangzik az egyre inkább elhaló szívverés. – Van választásotok, hogy bármikor meghaljatok – ajkaimon szomorkás mosoly jelenik meg, mintha nem éppen egy haldoklóval társalognék, hanem a legjobb barátommal. Ja, hogy nincsenek igazán barátaim? Ezért szerintem egészen nyugodtan lehet Klaust okolni. Inkább őt, mint azt, hogy a személyiségem olykor taszít másokat. Egyszerűen csak nem értenek meg. Nem értik, hogy mennyire küzdök az elfogadásukért, cserébe pedig csak ferde pillantásokkal illetnek.
- Mondjuk, ezt most nem te választottad – halk nevetést hallatok, bár inkább csak egy hosszas szusszanásnak lehetne mondani. – Egyszer már karnyújtásnyira voltam attól, hogy újra normális legyek. El sem képzelnéd, hogy vágyunk erre, igaz? – lemondóan megrázom a fejemet. – A bátyáim soha nem fogják ezt megérteni. Soha nem fogják átérezni, akármennyire is szeretnek, én pedig hozzájuk vagyok kötve. Ugyanakkor mégsem – miközben beszélek, a homlokomon ráncok jelennek meg, ahogyan felvonom a szemöldökömet. Kissé zavaros még nekem is ez az egész, de lényegében tényleg így van. Szeretem őket, mégis mindig vágyom az önállóságra. A szeretet hozzájuk köt, az akaratom elcsábít máshová. Furcsa kettősség ez.
- Ó, hát véget ért? – kérdezem némi merengés után, amikor már egyáltalán nem hallom és ujjaimmal nem is érzem a korábbi gyenge pulzust sem. Így száll el egy élet, akár a madár. Nekünk soha nem lesz ilyen halálunk, még ha szenvedett is. Miattam. – Látod, mondtam, hogy az első sugarakkal távozol! – búgom a fülébe, mielőtt undorodva lökném kezét a vérbefagyott testre. Ajkaimon elbűvölő mosoly jelenik meg, ahogyan kitárom az ajtót és a fehérre mázolt fán némi véres lenyomat marad utánam. – Micsoda szépség! – lépek ki az erkélyre, arcomon határozott elégedettséggel. Ujjaim a korlátra fonódnak, tekintetem végigjáratom a környéken. – Jó reggelt, New Orleans! – lágy szellő kap a hajamba, távoli pékség felől hoz kávé és sütemény illatot. Itthon vagyok.






Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Rebekah Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Mikaelson   Rebekah Mikaelson EmptyKedd Márc. 18, 2014 1:15 pm


Elfogadva
Kedves - nem kedves - Rebekah!
Ha nem ismernélek a sorozatból, sikerülne elérned, hogy egyetlen rész megtekintése nélkül is megismerjelek. Ez teljesítmény!;D
Kegyetlen vagy, tudjuk, de mindennek a hátterében áll valami, úgy ahogyan ez a te esetedben is van. Nincs mit mondanom, (sajnos Twisted Evil) kritizálni nem tudlak, úgyhogy suhanj az avatarfoglalóig, majd ezután a játéktérre.^^
Vissza az elejére Go down
 
Rebekah Mikaelson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kol Mikaelson
» Elijah Mikaelson
» Mikaelson villa
» Niklaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Kezdet :: Elfogadott karakterlapok :: Ősiek-
Ugrás: