Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Katniss Valverde. - Kész! EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Katniss Valverde. - Kész! EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Katniss Valverde. - Kész! EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Katniss Valverde. - Kész! EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Katniss Valverde. - Kész! EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Katniss Valverde. - Kész! EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Katniss Valverde. - Kész! EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Katniss Valverde. - Kész! EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Katniss Valverde. - Kész! EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Katniss Valverde. - Kész!

Go down 
SzerzőÜzenet
Katniss Valverde

Katniss Valverde


Hozzászólások száma : 1
Age : 788
Tartózkodási hely : × néztél már magad mögé?
Humor : × az mi?

Katniss Valverde. - Kész! Empty
TémanyitásTárgy: Katniss Valverde. - Kész!   Katniss Valverde. - Kész! EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm



- Katniss Valverde


- ez vagyok én

Teljes név: Katniss Valverde
Becenév: Kat.
Születési dátum: 1236. jan. 23.
Születési hely: Görögország.
Faj: Vámpír és vadász is egyben.
Playby: Holland Roden

Ha rám nézel először az eper szőke hajam fogja megütni a szemed. Nem, nem vörös, eper szőke! Ezt tartsd észben. Másodszor talán a telt ajkaim fognak kitűnni, amikben semmi plasztika nincs. Szemeim méregzöldek, miket hosszú fekete szempillák kereteznek, ezek jobban kiemelik a gyönyörű alakját a szememnek. Szemöldökeim a hajszínemhez hasonló színűek, és íves. Az napékszerem egy karkötő, amit semmi pénzért se vennék le, hiszen máshogy elégnék a napon.
Belsőm egy igazán szép lelket takar, mindig kedves vagyok mindenkivel. -még akkor is ha vámpír az illető.- Csak akkor ölök, ha okot adnak rá, hiszen én is csak abba a fajba tartozom. Kiskoromban is elítéltem a vámpírokat, a fél családom áldozatául esett ezeknek a szörnyetegeknek. Persze engem átváltoztattak.. Hálátlanság. Koromhoz mérve bölcsebb vagyok, mint kéne, próbálok segíteni az illetőnek. Ha beleköpnek a levesembe, vagy keresztbe tesznek nekem akkor lehet menekülni, mert kitekerem a nyakát. Sosem haboztam a gyilkolástól, de megint kiemelve, ok nélkül nem bántok senkit! Ha van egy célom azt mindig elérem. Hamar képes vagyok barátkozni, de a személytől függ, hogy milyen kapcsolat alakul ki. Na de nem jártatom tovább a szám, majd megismersz közelebbről..




- a múltam

Az élet egy szívás. Mindig is az volt, mindig is az lesz. Mi a célja az embernek? Mi a sorsa? Miért halunk meg? Miért nem élhetünk örökké? Kérdések, kérdések.. Sajnos sosem kapunk rá választ. Ámbár igenis lehet örökké élni, ha az ember természetfeletti és okos is egyben. Vannak manipulatív szajhák, kik kijátszanak mindenkit, hogy túlélhessék. Vannak olyanok, akik mindenkivel jó viszonyt ápolnak, hogy legyen neki pár bevédője. Vannak azok, akik inkább magányosan élnek, és bujdosnak, senkiben sem bíznak. Talán, most elgondolkoztál azon, hogy te melyikbe tartozol.. Én a második variációba, azaz a kétszínűségből barátkozás.
Az egész életem a barátságok építéséről szólt, persze ez mind önzőségből. Nem mondhatom azt, hogy rossz barát voltam, mert színésznek tökéletes lennék. Mindig elhitettem mindenkivel, hogy nagyon szeretem, miközben a saját érdekeimet nézve tartottam védőmnek. Meglehet kövezni, de nem fogok meghalni senkiért sem. Voltak igaz barátaim, akiket tényleg szerettem, és öltem értük. Nem akartam gonoszkodni, de a túlélésért muszáj mindent megtenni.
Mindig is imádtam az alkoholt. Nem, nem vagyok alkoholista, de néhanapján egy kis lazulás belefér mindenkinek. Partik, mindenféle századokban, felbecsülhetetlen érzés. A történelmet átélni sokkal jobb, mint padot koptatva megtanulni. Néhány dolgot nem is tudnak, mit mi öregebb vámpírok tudunk.
Számtalan nevem volt már, mindenféle városban. Voltam már Eleanor, Felicity.. De a kedvencem az igazi nevem, Katniss. Rengeteg vámpírt megöltem már, mindegyik átakart verni. Ezt nem hagyhattam annyiban, levágtam a fejüket.
1367, tavasz ;
Gyönyörű tavaszi délután volt, mindenki végezte a dolgát. Egy nemesi családnál szolgálni nem valami szép munka. Végül is nem lenne más dolgom, maximum a lazulás. Ebben a világban nem volt megengedett. Férjhez kellett mennem egy nemeshez, aki felé semmilyen szerelmi érzésem nem volt. Utáltam őt.. Arrogáns volt, nagyravágyó és telhetetlen. Amikor megint kutyaként kezelt engem, elborult az agyam és eltörtem a nyakát. Ez sajnos kiderült, hiszen más nem lehetett, csak én. Mindenki tudta, hogy nem szerettem a vőlegényem, és inkább meghalnék minthogy hozzámenjek. Halálbüntetést kaptam. Felakasztottak, s mikor hullámat elakarták pusztítani, feléledtem. Egy vámpírt nem lehet megölni megfojtással.. Ugyan kérlek. Az embereket akik ott voltak sorra megöltem, és nem fogtam vissza magam. Egy gyilkos lettem mikor átváltoztam, és ezen soha nem tudnék változtatni. Meghalni nem akarok viszont.. Bejövős ez az örök élet. A vágyam mindig is az 1000. születésnap betöltése, és igazat megvallva nem is vagyok attól olyan messze. Közel sem vagyok, de azért aránylag jól haladok.
Azért lettem vadász, mert az atyámat megölte egy mikor jött haza. Ismertem ezeket a lényeket, rögtön tudtam mi tette vele. Meggyűlöltem ezeket a dolgokat, mindent. Elhatároztam, hogy megölök minden ilyent, bosszúból. Elvesztettem az egyik legfontosabb embert, mintha egy részem meghalt volna. Az átváltozásom véletlen volt. Egy mély sebet ejtettem magamon véletlen, és egy vámpír itatott meg vérével, ám pár perccel később meghaltam. Ismerjük mindannyian a régi jó sztorit, meghalsz vámpírvérrel a szervezetedben, eszel vagy halsz.. Én ettem. Túl fiatal voltam a halálhoz. Egy tizenhét éves ifjúhölgynek nem szabad ilyen hamar meghalnia. A külsőm örökké ilyen lesz, amit nem is bánok.
Nem tudom mit akarok ettől a várostól, talán barátkozni. Majd kiderül minden. Megismersz majd idővel.






Vissza az elejére Go down
 
Katniss Valverde. - Kész!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» kész vagyok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Kezdet :: Elfogadásra váró karakterlapok :: Félkész/kész-
Ugrás: