Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Könyvtár      EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Könyvtár      EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Könyvtár      EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Könyvtár      EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Könyvtár      EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Könyvtár      EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Könyvtár      EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Könyvtár      EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Könyvtár      EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Könyvtár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár    Könyvtár      EmptyVas. Márc. 09, 2014 11:52 am

***
Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:14 pm



Brianna & Stefan

► I'm a strong witch

Szépen de határozottan beléptem a könyvtár ajtaján és rögtön mentem a "legendák" című kategóriához.Elkezdtem ide oda kinyitogatni a könyveket,hogy megtaláljam azt amit keresek.
- Biztos van itt valami közeli legenda a boszorkányokról -mondtam mérgesen.
Aztán megakadt egy könyvön a szemem.Műszálas barna kötésű könyv amire aranybetűkkel rá volt írva:New Orleansi boszorkánylegendák.Gyorsan lekaptam a könyvet a polcról és olvasni kezdtem."A Legenda azt tartja,hogy régen New Orleans utcáit boszorkányok is benépesítették akkor tájt(a 17-19.század körül). Az emberek különböző sejtései alapján íródtak a legendák mik arról beszélnek,hogy egy vagy több ember este fura zajokat hallott és különösen fura dolgokat látott(pl.:gyertyák körül álló emberek akik csukott szemmel mormoltak valamit).A legtöbb ember leginkább este lett fura zajokra figyelmes.Még most is úgy tartják,hogy New Orleans területén élnek boszorkányok.Különös dolog még az is,hogy New Orleans francia negyedében lévő temetőt régen és most is az idegen vezetők úgy mutatják be,hogy boszorkánytemető."Felnézvén a könyvből rögtön elindultam,hogy megkeressem Stefan-t és beszéljek vele a Vízesésnél történt dolgokról.Nem is kellet sokáig keresnem hisz majdnem,hogy kifordultam a könyves polcok közül már ott állt előttem.
- Beszélhetnénk? -kérdeztem komoly tekintettel.

Nightcore-Livin La Vida Loca Remélem jó lett Smile ©️
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 20
Age : 176
Tartózkodási hely : ł Álom, vagy valóság?!
Humor : ł Fájdalmas..

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptyVas. Márc. 23, 2014 6:13 pm

Brianna Hale & Stefan Salvatore


"Az életem maga a rejtély.."


Meg kell hagyni New Orleans egy igazán jó kis város, és épp ezért is fogok oda átköltözni. Voltaképpen csak azért tértem vissza Mystic Fallsba, hogy összeszedjem villám gyorsan a cuccomat, aztán már itt se legyek. Első utam a Salvatore házhoz vezet, ahol ugyanis összepakolom egy jó nagy táskába, azt amit kell; ruhák, naplók, és egyéb.. aztán már ott sem vagyok. Bepakolok az új autómba, amit voltaképpen még akkor csentem el, amikor elfogyasztottam azt a nőt, de hát mit mondjak.. úgy se kellett már neki azaz autó, én meg szívesen használom helyette is, szóval ennyit erről. Bedobom a hátsó ajtón a táskát az ülésre, aztán előre sétálva beszállok, és meg sem állok a város központig ahol ugyanis a könyvtár van. Nem is értem minek jövők ide Isten igazából, de megteszem, és kiszállva a kocsiból elindulok a bejárat felé.. Belépve körbe tekintek, és egy darabig csak ácsorgok, ezáltal a gondolataimba mélyedek teljesen. Elgondolkozom az eddigi áldozataimon, a tetteimen, az emlékeken, és mindenen, míg nem arra leszek figyelmes, hogy egy boszorkány; Brianna szembe kerül velem. Érdeklődően nézek a szemeibe, és próbálom kivenni azt, hogy mégis mit akarhat tőlem. Tekintette komoly, mint ahogy hangja is ezt sugallja.. érdekes lesz a helyzet, de nagyon nem szeretném itt húzni az idejét.. vagyis az én időmet, szóval túl esünk rajta, és ennyi.
-Persze, beszélhetnénk.-Válaszolom könnyedén, és közelebb lépek hozzá, majdan füléhez hajolva suttogok.-Miről lenne szó? Látom, hogy fontosat akarsz mondani.. de remélem nem rossz hír az, amelyet közölni akarsz.-Befejezve a mondandómat hátrébb húzódok, és ismét szemeibe nézek komolyan, de egyben nyíltan.. vagyis hát érzelem mentesen, hisz a Ripperi énem nem érez, és mikor is érzett? Hmm.. egyszer sem! Szóval csak csendben várom, hogy elmondja nekem azt, amit szeretne, hisz tényleg érdekesen hangzik ez az egész, bár kétség kívül.. nem tudom mit akarhat, ezért a kíváncsiságom elég nagy.
Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptyVas. Márc. 23, 2014 7:57 pm



Brianna & Stefan

► I'm a strong whitch

Nagyon féltem tőle.Őszintén szólva minden vámpírtól félek,mióta láttam,hogy egy megölte apámat azóta tudom mire lenne képes velem például Stefan.Nyeltem egyet és már el is kezdtem beszélni.
- Ami azt illeti Lexiről leenne szó........ -válaszoltam ilyedten bízva abban,hogy rá tudom-e venni,hogy segítsen.Egyet hátrébb léptem,hiszen nagyon félek tőle,mert még nem tudok annyira varázsolni,hogy meg is tudjam védeni magam. - találkoztam vele a vízesésnél..vagy is megmutatta magát vagy mi és szeretném vissza hozzni az élők sorába...... -mondtam kicsit hadarva még egy nyelés kiséretében.Nem is beszéltem többet csak oda nyújtottam neki a könyvet jelezve,hogy szeretném,ha megnézné. -Mivel én nem vagyok olyan erős ezért gondoltam,hogy felkeresek pár boszorkányt és a legközelebbi boszorkányokNew orleans francia negyedében vannak.-feleltem már kicsit több összeszedetséggel.
- és azt reméltem,hogy te tudnál segíteni,hisz Lexi neked is a barátod volt. -Néztem rá közben reménykedő tekintettel.

[/color]  elég félős? XD ©
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 20
Age : 176
Tartózkodási hely : ł Álom, vagy valóság?!
Humor : ł Fájdalmas..

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptySzomb. Márc. 29, 2014 6:45 pm

Brianna Hale & Stefan Salvatore

"Nem tehetted meg! Egyszerűen nem, mert ha megteszed, akkor esküszöm, hogy megbánnod!"


Érdekes, hogy képes vagyok ezt a várost elhagyni ahol születtem, ahol éltem, és ahová oly sok minden köt.. de ez a leghelyesebb döntés, hisz mégis miért maradjak egy olyan helyen, ahol már senkinek sem számítok? Nem kerestek, nem érdekeltem őket, sőt olyan boldogok voltak nélkülem.. A szenvedésem úgy érhet véget, ha Ripperé változom, de ez Elenáék közelségében nem menne, szóval.. ideje lelépnem innen, míg a drága könyörgő énje sok mindenkinek meg nem jön! Nem leszek újra azaz átlagos vámpírka, aki állati vért iszik, aki gyenge, és erőtlen. Erős leszek, és egy igazi fenevad, akitől mindenki fél.. és retteg. Mély levegőt veszek, ahogy a lány szemeibe nézek, és hallgatom a szavait. Hallom szíve ritmusos dobbanását, érzem az ereiben csörgő édes vért.. megrázom a fejem, és próbálok nem arra koncentrálni, hogy fél tőlem, mert ez kezd izgalomba hozni, és ha elvesztem a fejem, akkor neki is eshettek, ő pedig egy boszorkány... szóval nem lenne jó ötlet jelenleg.
-Lexiről? Te is láttad?-Kérdezem meg tőle, ahogy rápillantok. Ezek szerint nem hallucináltam, hanem tényleg létezik, hogy látható szellem, de ha ez igaz, akkor.. na nem! Nekem nem kell az, hogy újra pátyolgasson, és én legyek a kikötözött Stefan, akit jó útra kell terelni.-Visszahozni?-Kérdezem meg azt, amire a voltaképpen az előbb gondoltam, és nem akarom elhinni Brianna szavait.-Mégis miért? Minek?-Kissé hangosabb a hangom a kelleténél, de időben visszafogom magamat.
-Nem.. ez őrültség, Brianna! A halottak lelkét nem szabad megbolygatni! Nem szabad visszahoznunk, mert azzal.. az egész túlvilágot magunkra vonjuk. Ez kell neked?-Nézek a szemeibe komolyan.-Én nem szeretnék úgy élni, hogy ezernyi szellem boszi.. éhes tekintettel a túlvilágra akar küldeni emiatt. Ha visszahozzuk valakinek meg kell halni! Amúgy is tökéletesen jó halottan!-Jelentem ki komolyan. Nem az vagyok, akinek gondolt.. már nem. Az bennem megszűnt létezni, amikor emberi vérhez nyúltam.-Nem hozhatod sehogyan sem vissza!-Egy hirtelen mozdulattal nyomom neki a polcnak, és élesen villanó tekintettel követelem, azt amit akarok..-Ha megpróbálod.. nem csak őt, de téged is megöllek.. aztán ketten együtt boldogan élhettek majd a túlvilágon.-Hangom kegyetlen, de nem lehet csodálni.. nem akarok ennek az énemnek véget vetni!

// Eléggé az! xD
Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptySzomb. Márc. 29, 2014 8:54 pm



Brianna & Stefan

► I'm a strong whitch

Félek.Rettegek minden percben mikor rám néz.Tudom,hogy egy boszorkány vagyok akinek csak egy varázslatot kéne elmondania és már a bizonyos vámpír a földön teperne,hosszú fájdalmas kínok közt.De azóta nem,nem teszek ilyet mióta majdnem....mindegy hagyjuk. - Igen láttam láttam -válaszoltam komoly tekintettel.Valahogy meg kell győznöm hisz egyedül nem mehetek.Mert akkor megint jön a fekete mágia és...én nem akarok megint olyat tenni. - Mondta,hogy szenved és nekem segítenem kell neki.Ennyivel tartozom neki. -mondtam kezeimet összeszorítva.
- Én akkor is vissza hozom.Nem érdekel kin kell átgázolnom vagy netán megölni valakit.Kicsit sem érdekel,hogy mi lesz de én akkor is vissza hozom és ha netán bármelyik szellem vagy boszorkány az utamba mer állni akkor egy másodperc sem kell de már csodálhatod is a holttestét. -Tekintetemmel haragosan bámultam rá,félre téve minden félelmem. - Lehet,hogy nem vagyok olyan jó a fekete mágiában de ennyivel tartozom Lexinek.Ő ott volt mellettem amikor mindenki utálattal fordult felém.Amikor mindenki kiközösített.Ő velem volt mikor senki más,és megértett.Legjobb barátokká váltunk aztán végig kellett néznem ahogy Damon felnyársalja.Én hagytam és beszéltem rá Jace-t,hogy mehessen Mystic Falls-ba téged meglátogatni.De hiba volt.Óriási hiba amit most is bánok.-Néztem rá összetett karokkal úgy,hogy szinte már könnyeztem. - Ennyivel te is tartozol neki.Hisz ott volt melletted mikor a legnagyobb szükséged volt a segítségére.És mit foglalkozol másokkal,hogy mikor ott voltak mikor nem? Nem kell ilyen ripernek vagy micsodának lenned mert csak úgy magasról letójták,hogy mi van veled.Velem mindig így bántak de aztán találkoztam Lexivel és ő segített.-kiabáltam rá kicsit halkabban mivel még is csak egy könyvtárban vagyunk.Aztán egy erős mozdulattal nyomott a polcokhoz. - Akkor is megteszem! -Bámultam rá összevont szemöldökökkel.


 XD ©
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 20
Age : 176
Tartózkodási hely : ł Álom, vagy valóság?!
Humor : ł Fájdalmas..

Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm

Brianna Hale & Stefan Salvatore


"Valami miatt rohamosan változom meg felé.. de miért?"


Lexi visszahozása a világ legőrültebb, és egyben leghülyébb ötlete, esküszöm! Mégis mit hisz, hogy egy halottat visszahozni olyan nagy dolog? Meghalt, akkor meghalt, és kész.. Hagyja már békében nyugodni azt a nőt, és akkor mindenki élete a lehető legjobbá változik, de ha visszahozza, akkor az égre esküszöm, hogy ő lesz a következő áldozatom, akit megfogok ölni a vérért! Veszek egy mély levegőt, miközben hallgatom a szavait, és egyben az indokait, amelyeknek semmi jelentősége nincs.. nekem legalább is, hisz egy nagy őrültség feltámasztani Lexit, aki nem mellesleg majd visszaakar arra a hülye jó fiús énemre vinni.. de nem fog sikerülni, mert most nem Damon fogja megölni, hanem én! Kitépve a szívét.. Megrázva a fejemet összpontosítok Briannára végül.
-Miért tartóznál neki?-Hangomat felemelem kissé vele szemben, de nem érdekel.-Meghalt, és maradjon is halott!-Hangom a lehető legkegyetlenebbül csendül fel.-Nem leszek újra egy jó fiú, csak azért, mert ő visszatér! Nekem nem kell az ő átkozott segítsége, és semmivel nem tartózom neki, szóval akármilyen indokot hozol fel, nos.. nem segítek neked! Illetve jegyezd meg, hogy amint visszahoztad mostan majd nem Damon öli meg, hanem én, ha egy lépést is a közelembe merészkedik, mert én ez leszek..-Mutatok magamra.-Egy rossz fiú, egy Ripper, egy ragadozó.-Arcomon egy ördögi vigyor jelenik meg, amely nem tűnik el egy hamar majd.-Jegyezd meg, hogy Lexi élete rajtam áll, ha nem avatkozik bele az életembe, akkor talán segíthettek neked, aztán élhettek boldogan, de ha belemer szólni, akkor sajnálom, de meg kell halnia ismételten, mert nem tűrhetem azt, hogy ismét oly sok mindenki irányítson.. és megint csak egy talpnyaló legyek.. mindenki számára. Fogd fel, sőt értsd meg, hogy nem leszek..-Elhalkulva hátrébb lépek tőle, és ezáltal elengedem őt. Nem hiszem, hogy Lexi egyhamar megakarna találni, de ha igen, akkor végzek vele.. Hirtelen megrázom a fejemet. Mégis mi ütött belém? Hisz én nem ilyen vagyok! Vagy a Ripperségem már ily ennyire átvenné felettem a hatalmat? Lassan hátrálni kezdek végül..

// Elnézést a késésért :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár      Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: