Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Erdő                    EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Erdő                    EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Erdő                    EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Erdő                    EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Erdő                    EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Erdő                    EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Erdő                    EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Erdő                    EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Erdő                    EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő                    EmptyVas. Márc. 09, 2014 9:24 am

***
Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptyHétf. Márc. 17, 2014 7:30 pm

Pandora & Colleen
Megáll az agyam. Vagy.. az eszem? Amit már teljesen elvett ez az egész vámpír történet. Oké, teljesen jó mókának tartottam addig, amíg csak azt kellett felfognom, hogy nem kell a halál miatt aggódnom - addig, amíg meg nem látok valakit karóval rohangálni felém -, de, hogy emberek ésvagy állatok vérével táplálkozzam? Na, az teljességgel lehetetlen. De mégsem, mert mindez szükséges a létemhez, akármennyire is érdekesnek hat. Eddig azzal volt csak problémám, hogy lejárt a Cornflakes, most meg, hogy akármikor elmegy előttem egy ember, belőlem pedig éppen akkor tör elő az éhező fenevad, akkor képes vagyok letépni a fejét a helyéről csak azért, hogy az a fránya rozsdás vér lefolyjon a torkomon, és melegséggel töltse meg a belsőmet. Br! Ha rá gondolok még a hideg is kiráz, márpedig akkor, és ott, amikor korogni kezd a gyomrom nincs megállás. Sem megoldás. Komolyan, még egy állatot is jobban sajnálok meggyilkolni, mint egy ember vérét venni. Nevetséges.
Éppen ezért van olyan nagy szükségem Kolra, ha már ilyen fenevaddá tett, legalább tanítsa is meg a vámpírlét apraját, és nagyját, ne legyek azért olyan egyedül a nagyvilágban, és ne tépkedjem az emberek kezét meg lábát csak azért, mert véletlen megéhezem. Még otthonról is el kellett, hogy jöjjek a "kis" tartalékommal, hacsak nem akartam, hogy az édesapám is áldozatává váljon ennek a bolondériának. Béreltem egy kisebb lakást a belvárosban, és, ha érzem, hogy kezdek éhes lenni, inkább magamra zárom az ajtót. Na jó, ez azért nem megoldás, mert valahogy csak addig könyörgök magamnak, amíg nagy kegyesen ki nem engedem magamat az ajtón, és nem kerítek magamnak valami vértasakot. Képletesen szólva. Bár a kórházból eltulajdonított tasakok mégis jobban tetszenek, mintha lenyakaznám az embereket, vagy megnyúznám az állatokat. Most már a Cornflakes sem vonz, pedig mennyire odáig voltam érte.
Na, igen. Megint éhezem. Kellene valami harapnivalót szereznem magamnak, de Kol természetesen megint eltűnt, mint szürke szamár a ködben, ezért a kezembe veszem a sorsomat, fogom magam, és kisétálok az erdőbe. Vagyis, szaladok majd, a sebességgel, amit a vámpírléttel kaptam, mert a gyomrom megállíthatatlanul jelezi egyfolytában, hogy itt az ideje bekapni valamit. Az már más kérdés, hogy mit találok a fák, és a bokrok alatt, mellett, de merem remélni, hogy senki sem akar az erdőben bóklászni ilyenkor. Bár, mintha az avar megzörrenne. Remélem nem. Remélem.


A hozzászólást Colleen Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 18, 2014 9:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pandora Di Angelo

Pandora Di Angelo


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Fordulj csak meg
Humor : Nem a legerősebb ellenfél nyer, hanem a legerősebb akaratú.

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptyHétf. Márc. 17, 2014 8:14 pm





Colleen & Pandora



Megpróbáltam. Megpróbáltam rátalálni arra a boszorkányra, aki megpróbált megölni, de nem lettem sokkal okosabb. A miért az indíték a lényeg, hogy miért éppen én? Erre még mindig nem sikerült választ kapnom, tehát más választásom nem lévén eldöntöttem, hogy ideje felkeresnem Elijaht New Orleansban, bár meglehet, ez a város nem éppen a legbiztonságosabb lesz a számomra, a közel jövőben. Ahogy hallottam a híreket az indulatok a boszorkányok és a vámpírok között egyre inkább a tető fokára hágnak. Nem szeretnék részt venni ebben a háborúban, ha csak Elijah nem kéri hogy maradjak, vagy ha nem válik személyesebbé ez az egész.
Vámpírsebességgel érkeztem meg az erdő ahol nem titkolt szándékkal néhány túrázót kerestem, akikkel csillapíthatnám a szomjamat, természetes halálos áldozatok nélkül. Nem voltam az a fajta, aki egyszerűen lemészárol néhány embert az étvágya kielégítése végett. Érzékeimet kiterjesztve igen hamar rábukkantam egy három fős társaságra akik talán 3 kmre lehettek tőlem és éppen a sátrukat próbálták felállítani. Nem is rossz, ám alighogy elindultam feléjük zajt hallottam, így irányt változtatva belebotlottam egy fiatal lányba, aki vámpír volt.
- Szia, egyedül? - tettem fel a kérdést szétnézve, jobban kiélesítve érzékeimet, hátha a távolban meghallok esetleg még egy vámpírt. Nem szerettem volna csapdába sétálni, elvégre ebben a hónapban egyszer már megpróbáltak megölni. Az ilyen esetek pedig hajlamosak óvatossá tenni az ember lányát.


Vissza az elejére Go down
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptyHétf. Márc. 17, 2014 9:37 pm

Pandora & Colleen
De lehet, hogy csak a gyomrom korgását hallottam. Meglehet, mert már olyannyira éhezem, hogy még egy teknősbékát is elkapnék, ha erre mászna, bár az elég érdekesen nézne ki. Meg, azért mégsem egy ember. Nem laknék jól vele. És tessék, erre a gondolatra megint hangot ad magának a gyomrom. El kellene hallgattatnom, nehogy a végén miatta futamodjanak meg az állatok ésvagy az emberek előlem, és hoppon éhen maradjak. Márpedig, azt nem díjaznám, mostanában legalábbis nagyon (vagy nagyot?) harapok érte. Azt pedig senki sem akarhatja, akármilyen szadista is.
Aztán a sötétségből egy nő körvonalazódik ki előttem, tehát nem volt rossz a megérzésem, na meg a hallásom, hogy valaki jár-kel erre. Mellém sétál, megáll, és az az érzésem, hogy megbizonyosodik afelől, hogy teljesen egyedül álldogálok előtte, majd, amikor ez megtörtént még rá is kérdez erre. Először nem is akarok válaszolni neki, hiszen nem is ismerem, azt sem tudom, hogy ki fia-borja, de aztán elkap a miért ne heve, és vállat vonva megszólalok. - Egyedül. Miért érdekel? - kérdezem, a jó modorról pedig megint megfeledkezem. Nem is én lennék.
Végigmérem az előttem állót nőt - hm, micsoda cipellője van.


A hozzászólást Colleen Lee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 21, 2014 1:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pandora Di Angelo

Pandora Di Angelo


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Fordulj csak meg
Humor : Nem a legerősebb ellenfél nyer, hanem a legerősebb akaratú.

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptyKedd Márc. 18, 2014 12:09 pm





Colleen & Pandora



Elnézve a velem szemben ácsorgó szőke hajú lányt, szinte ordított róla a tanácstalanság. A kérdés persze hogy mit csinál itt egyáltalán az erdő közepén. nem tűnik olyannak, aki szereti a természetet és hirtelen úgy döntött, hogy csak sétál egy jó nagyot a friss levegőn. A rajta lévő ruhák egyáltalán nem erdei környezetbe valók, egy könnyed sétára pedig az ember a parkot szokta választani nem pedig az erdő sűrűjét.
- Nem itt lenne a helyed. Új vagy? - vetődött fel bennem a lehetőség miszerint a lány nem régóta léphetett át a vámpírlétbe. Máskülönben miért állna ennyire tanácstalanul az erdő közepén. Akkor persze felvetődik a kérdés, hogy még is ki volt azaz idióta, aki átváltoztatta, majd hagyta elkószálni a világban. Bár nézzük a jó oldalát, egyenlőre semmiféle olyan hír nem kelt szárnyra, hogy valahol tömegmészárlás történt volna. Az is igaz, hogy csak nemrég érkeztem a városba, tehát ebben sem lehetek biztos. Láttam ahogy tekintete lesiklik a lábamon viselt eredeti Versace cipőre. Egy viszonylagosan új darab volt, amelyet igen kényelmesnek találtam.
- Hogy egyesek milyen felelőtlenek. - sóhajtottam fel, nem titkolva az arcomra kiülő fintort, elvégre csak így magára hagyni valakit akinek fogalma sincs az új életéről és a játékszabályokról. A végén még megtalálja valami boszorkány, vagy egy vadász és az alkotója meg csak nézhet, amikor felnyársalják.


Vissza az elejére Go down
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptyPént. Márc. 21, 2014 1:41 pm

Pandora & Colleen
Sosem kedveltem az idegeneket, jobb szerettem, hogyha olyan emberekkel sikerült magam körbevenni, akiknek nemcsak a nevét tudtam, hanem egyéb információkat is. Sosem ártott megismerni az ismerőseimet, hiszen, ha később a sors máshogy osztotta le a kártyalapokat csak elég volt egy-egy kevésbé kellemes titkot, vagy kényes kérdést az asztalra fektetni, hogy többet ne akarjon az illető velem, és az életemmel foglalkozni. Éppen ezért nem állok annyira kedvesen a nemrég érkezett lányhoz sem, aki bár próbál közvetlen lenni velem, mégsem éri el a kellő hatást nálam.. egészen addig a pillanatig, amíg meg nem említ egy az életemben mostanában nagyon fontos kérdést. Erre azért csak felkapom a fejemet, és máris kedvesebbé, de mégis inkább érdeklődőbbé válik a tekintetem. - Miért, te régiként érkeztél? - kérdezek vissza kellő izgatottsággal, reménykedve, hogy ennek a találkozásnak végezetül kellemes vége lesz. Mert, ha egy másik vámpír áll előttem, ténylegesen, beavathat pár.. szakmai titokba, mert Kol.. még nem igazán tette ezt meg, amióta átváltoztatott. Pedig már itt lenne az ideje.
- Versace? - kérdezem a lábbelijét szemlélve, és egy-két percre el is felejtem az ittlétem indokát. A divat mindig is benne volt a kisujjamban, és elsődleges szintet töltött be az életemben.. bár mostanában vetekszik a vér iránti érzelmeimmel.
Megjegyzésére megvonom a vállamat, mert mit is mondhatnék neki erre? Elkezdhetném szidni az átváltoztatómat, panaszkodhatnék egy sort, hogy milyen szánalomra méltó lett az életem, és, hogy mennyiben változott meg minden, ami eddig én voltam, de felesleges lenne. Ehelyett inkább magamon próbálok meg segíteni. Végtére is, ha nem akarják, hogy az egész várost felfaljam, meg kell tanítani erre-arra, még akkor is, ha ezt nem az átváltoztatóm teszi meg. Ezért nem is teketóriázok hát sokat, megszólalok. - Esetleg.. segíthetnél nekem, hogy ne legyek olyan felelőtlen, mint az, aki ilyenné tett.
Vissza az elejére Go down
Pandora Di Angelo

Pandora Di Angelo


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Fordulj csak meg
Humor : Nem a legerősebb ellenfél nyer, hanem a legerősebb akaratú.

Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm





Colleen & Pandora



A végén pedig még az egész vérvonalát kiirtják, bár aki ennyire ostoba, az csak is magának köszönheti ha rátalálnak. Kérdése miszerint én régi vagyok-e apró mosolyt csal az arcomra, abból a barátságos fajtából, amellyel ritkán ajándékozom meg a környezetemet egy ideje legalább is. Az ember egy idő után belefárad abba, hogy boldog boldogtalannak mosolyogjon, mert minden egyes ilyen őszinte mosollyal, szóval odaadsz magadból valamit annak a másiknak, aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy végül kiürültél, mint egy csigaház és nem maradt már semmi amit adhatnál magadból, amikor találkozol azzal az eggyel, aki pedig megérdemelné.
- 1770-ben születtem, de annyira nem számítok idősnek, talán csak a te szemedben. - jegyeztem meg, és volt egy olyan érzésem, hogy a szemei azért elkerekednek ennek hallatán. Azt viszont észrevettem, hogy igazán izgatottá tette a tény, hogy én magam nem frissen átváltoztatott vámpír vagyok. És ahogy ezt, úgy a cipőmre tett pillantásait sem tudtam nem észrevenni. Úgy tűnik egy igazi divat guruval hozott össze a sors, bár ő egészen más szempontból találhatja érdekesnek a legújabb divatot, mint én.
- Ami azt illeti igen, a legújabb kollekció. - emeltem meg egy kicsit a lábamat, hogy ha akarja jobban megszemlélhesse a cipőmet. Nem szoktam felvágni ezekkel a dolgokkal, elvégre a magunkfajták a legtöbb dolgot könnyedén megvehetik, hiszen minél többet él valaki, annál nagyobb összegeket tud megszerezni ha ügyesen fektet be.
- Rendben, nézzük miből élünk. Azt mondhatom, hogy szerencsés napod van, mert ma éppen jótékony kedvemben vagyok. Ettél már emberből vagy még sosem vadásztál? - tettem fel a legkézenfekvőbbnek tűnő kérdést, elvégre nem mindegy, hogy mi a helyzet. Nem hiányzik, hogy kiboruljon, amikor meglátja, hogyan veszem el valakinek az életét élelemszerzés céljából. Elvégre valamikor régen, az én első gyilkosságom sem volt éppen felemelő élmény.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő                    Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erdő
»  Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To New Orleans :: Külváros-
Ugrás: