Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Sikátor           EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Sikátor           EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Sikátor           EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Sikátor           EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Sikátor           EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Sikátor           EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Sikátor           EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Sikátor           EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Sikátor           EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Sikátor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Sikátor    Sikátor           EmptySzomb. Márc. 08, 2014 7:13 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Kol Mikaelson

Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : New Orleans
Humor : ✗ happy homicidal maniac. ✗

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptyHétf. Márc. 17, 2014 10:31 pm



Kol & Colleen

A tékozló fiú, a fekete bárány hazatér. De csak azért, mert családegyesítő tréning van, vagy éppen lesz - tudja a fene. Gyarapodunk ugyebár, és meg kell mondjam, cseppet sem hiányzik a pelenkázás vagy a folyamatos sírás, és az is biztos, hogy se büfiztetni, sem pedig délutánonként rá vigyázni nem fogok. Oké, valahol megérint, hogy a saját vérem, de... Mégsem érzem magam kellően felbuzdulva. Niklaus csak a féltestvérünk, így még annyi közünk sem lesz a babához, mint egyébként.
De minek is merengek ezen, hiszen ma éjszaka (is) buli van, hála Marcel remek szervezésének. De mivel egyáltalán nem szívlelem a szórakozóhelyek tömeg, és csak nagyon ritka esetekben teszem be oda a lábamat, így ma egy sikátorba rángattam be egy középkorú férfit. A nők túl hangosan sikítanak. A férfiak próbálnak csendben tűrni. Nekem pedig borzasztó érzékeny fülem van.
Csak még néhány édes korty az utolsó cseppekig... Mind az enyém lesz. Állattámadás, annyiszor eltusolták már hasonlóképpen. Bár azt kicsit nehezen tolerálják, hogy állítólag egy fiatal vámpír, akit ismerhetek, csinálja a fesztivált. Gondolnom kell a családom hírnevére most, hogy úgy döntöttek, itt vernek tábort a következő tűzvészig.
De mégis, sokkal jobb és egyszerűbb úgy keresésbe fogni, hogy előtte táplálkozom, nem igaz? A vér szaga a levegőben terjeng, feltöltve a környéket, szóval ha egy fiatal vámpír erre járna, biztos nagy kihívás lenne számára, ha ez a kép tárulna elé.
Vissza az elejére Go down
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptyHétf. Márc. 17, 2014 10:52 pm

Kol & Colleen
Nem én vagyok. Oké, én vagyok, Colleen, de.. Mégsem. Valami mintha megváltozott volna bennem azóta az ominózus este óta, vagy legalább is azóta, amióta felkeltem a kórházban, és szembesültem a vér iránti imádatommal. Perverz dolognak tartom, és elég érdekesnek is, hogy én, aki eddig rá sem bírtam nézni a saját véremre sem, már más emberek vérét kívánom. De nem csak nézni, pedig annyi is elég lenne, de nem, én.. Hogy is mondjam? Élvezettel falom azt a rozsdás vackot. Mert tényleg a rozsdához hasonlít az íze, bár ez mellékes információ, azért hozzáteszem, mert egy kicsit így jobb. Szidni azt a vackot, amelyért mostanában teljesen odáig meg vissza vagyok, amelynek, ha már csak megérzem az illatát felébrednek bennem az érzékek, én pedig csapot-papot ott hagyva szaladok, hogy megízleljem azt, mit sem törődve azzal, hogy kinek milyen fájdalmat okozok vele, vagy éppen melyik végtagját töröm ketté a nagy erőlködés közepette. Mert én, aki eddig az iskoláig lusta volt elmenni sétálva, mintha erősebb lennék, mint valaha is voltam, pedig.. Soha sem voltam egy sportember, aki labdák, és különféle szerek után rohangál. Elég volt a táskámat cipelnem, már ha épp nem egy hódítás tette meg helyettem. És..
És itt szakadnak ketté a gondolataim, amikor megint megérzem azt az érdekes illatot, én pedig mit sem törődve azzal, hogy eddig hova is tartottam szinte szaladok be a sikátorba, hogy.. Ahelyett, hogy jót lakomáznék az ott heverő tetemből, megpillantsak egy ismerős arcot, akivel annyira nem kellemes a viszontlátás.


A hozzászólást Colleen Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 18, 2014 9:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson

Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : New Orleans
Humor : ✗ happy homicidal maniac. ✗

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptyKedd Márc. 18, 2014 10:05 am



Kol & Colleen

Egyetlen ragadozó sem tűrheti zokszó nélkül, ha egy fajtársa a prédája közelében ólálkodik. Ahogy megérzem a másik vámpír közeledtét, elszakítom csodás fogsorom az áldozatom nyakától, s fújtatva villantom eltorzult, fekete tekintetem az érkező felé, figyelmeztetően, hogy itt neki ugyan semmi keresnivalója. Amikor azonban ismerős vonások rajzolódnak ki a bestiálissá torzult arc mögött, mintegy varázsütésre válik a képem újra emberivé, látszólag kedves mosollyá szelidül a vadállat vicsora.
- Nézzenek oda... A vicces nevű wc-s kislány.
Mindeközben eleresztem az áldozatommá vált férfit, aki hangos puffanással zuhan el a sikátor mocskos kövére, és néhány lépést közelítek Colleen felé. Leheletnyit oldalra döntöm a fejem, végignézek rajta, azzal pedig cseppet sem törődöm, hogy a nyakamig véres vagyok. Jól áll a vörös, mindig is jól állt. Kiemeli a szemem színét.
- Mi történt kedvesem? - lépek hozzá egészen közel, s hacsak nem hátrál el tőlem, úgy finoman az álla alá nyúlok, hogy megcirógassam kissé - Sápadtnak tűnsz.
Már hogy is ne lenne sápadt, hiszen halott... Hála nekem. Gyanítom, hogy túlságosan komolyan vette azt az aprócska affért, most pedig nem tud mit kezdeni az örökléttel. Ha lenne szívem, egész biztosan megsajnálnám. De így csak gúnyt űzök belőre - egyelőre -, azonban igyekszem mindezt úgy előadni, hogy pusztán nyájas törődést lásson bele, ne mást.
Vissza az elejére Go down
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptyKedd Márc. 18, 2014 9:03 pm

Kol & Colleen
Arcomon apró fintorral jelzem a srácnak, hogy nagyon nem örvendek a viszontlátásnak, és talán szólnék is egy-két nem éppen kedves szót neki, de, amikor meglátom a vért a nyakán, az arcán, az ajkainál - meg mindenhol - felélednek az érzékeim, és a szervezetem követelni kezdi a számomra most már értékes, és édes nedűt, ezért erőt véve magamon hátrálok egy-két lépést, és a tekintetemet megpróbálom leemelni az előttem álldogáló srácról. Így, félig elfordított fejjel felelek neki. - Colleen. - forgatom meg a szemeimet. - De nekem meg egyáltalán nem rémlik a neved. Ezek szerint nem gyakoroltál rám nagy hatást. - mosolygok édesdeden, hangomba egy kevéske gúny vegyül, az pedig, amit mondok neki kegyes füllentés - legalábbis rám nézve. - De be kell, hogy valljam, soha sem kerültem még kórházba egy-egy esetleges mosdóbeli kaland miatt. - vonom fel a szemöldökeimet, és nagyot nyelve próbálom még mindig visszafogni magamat - a vér látványa nem nagyon segít. Ahogyan az sem, hogy amint megemeli az államat, kényszeredetten megint rá kell emelnem a szemeimet, és akaratlanul is megnyalom az alsó ajkamat a látvány, és az illat miatt.
- Sápadtnak? - emelem fel a hangomat, a karjaimat pedig a melleim alatt egymásba fonom, hogy ezzel is egy kicsit távol tartsam a srácot. - Esetleg nincs ötleted, hogy miért? Szerintem sokat.. segítettél benne, ha nem tévedek. - jegyzem meg, mialatt tekintetem a talajon heverő férfire esik. Istenem, mennyi vér..


A hozzászólást Colleen Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 21, 2014 1:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson

Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : New Orleans
Humor : ✗ happy homicidal maniac. ✗

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptySzer. Márc. 19, 2014 10:09 am



Kol & Colleen

Végtelenül és elmondhatatlanul szórakoztad a gyönge kis vergődése, próbálkozása arra, hogy ne falja fel teljes egészében azt, ami az áldozatomból megmaradt. Ismerem az Éhséget, pontosan tudom, hogy mit tesz az elmével, de annyi zokogó és depressziós kis suhanccal ellentétben én magam soha nem akartam neki megálljt parancsolni. Minek? Mi vagyunk a tápláléklánc csúcsa, innentől kezdve azt teszünk, amit akarunk. De az is lehet, hogy ez csak az Eredetiekre vonatkozik? Nem tudom, nem vagyok túl empatikus, borzasztóan hidegen hagy, hogy mások miként élnek meg ilyen kaliberű dolgokat.
- Kol. - szúrom közbe, és bízom benne, hogy leesik neki a tantusz, hogy miért neveztem viccesnek a nevét - Hát kedvesem, ahogy elnézem, mennyit változott az életed azóta, én nem állítanám, hogy nem gyakoroltam rád életed talán legnagyobb hatását.
Kol lő - gól. Ha egy percig is azt gondolja, hogy a kamaszos hevületű megjegyzéseivel képes lesz sarokba szorítani vagy megalázni, elég hamar ki kell ábrándítsam, hogy valójában mekkorát téved.
A hatásomat pedig ékesen bizonyítja a saját maga által felhozott példával is, úgyhogy teljességgel felesleges lenne tovább ragoznom a témát, marad hát az önelégült arckifejezés, ennyire még futja az érdeklődésemből.
- Kérlek, kíméljük meg egymást a felesleges köröktől, mindketten tudjuk, hogy mi történt. - sóhajtok fel kissé unottan, aztán törzsből hátrafordulok, követve Colleen tekintetét az áldozatom felé. Gondolok egyet, és visszasétálok az elernyedt testhez, aztán a kabátjánál fogva rángaom fel, és húzom magammal a lány elé.
- Ezt szeretnéd? - teszem fel a kérdést ártatlanul, ám pontosan tudva, hogy mennyire nem vagyok kedves vele - Nem kell úgy tenned, mintha nem lennél vámpír. Tessék, vedd el.
Nem várom meg, hogy valóban elvegye, inkább konkrétan a lányra döntöm a pasast. Ennyi vér, ekkora közelségben... Nagyon jót fogok szórakozni.


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 30, 2014 2:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Colleen Lee

Colleen Lee


Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : † New Orleans
Humor : † véres

Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           EmptyVas. Márc. 23, 2014 5:55 pm

Kol & Colleen
Próbálom határozottan fogni magam, nem akarom pont Kol előtt rávetni magam a férfi megmaradt vénáira, de annyira nehezen megy. Szenvedek az elfojtott vágytól, amit a vér iránt érzek, és, ha másvalaki állna előttem, mit sem törődve vele vetném rá magam az első adandó alkalommal a két lábon járó vértasakra. De mivel pont az a férfi áll mellettem, aki miatt lettem olyan, milyen, valahogy képes annyira lekötni a figyelmemet, hogy erőt vegyek magamon, és kivárjak.
Rengeteg kérdésem lenne, amelyeket megosztanék vele - komolyan, mintha egyszerre termett volna még egy édesapa az életemben, ami elég nevetséges, már csak akkor is, ha ránézek az előttem állóra. Akár egyidősek is lehetnénk. Valóban nevetséges, ahogyan az is, hogy még a nevünk is annyira hasonlít a másikéra, mint már a fajtánk, és meg kell ráznom a fejemet, hogy ne rajzolódjon ki az idióta vigyor az arcomra. Pláne ne akkor, amikor az otromba viselkedésével kérkedik. Kedvem támadna lekeverni neki egy pofont, de ezt az érzést mélyen elfojtom magamban, legalább is addig, amíg nem mérem fel az erősségeit, és a gyengeségeit. Mert, ahogy átváltoztatott könnyen meg is ölhet. Remek.
- Ebben lehet, hogy igazat kell, hogy adjak neked, de viszont.. abban, amit a mosdóban műveltél.. Nos. Még akkor is, ha másnap vámpírként ébredek fel, és nem egészen rémlenek fel az este részletei, azért egy kellemes.. kalandra csak kellene emlékeznem, nem? - kérdezem, majd a vállam felett hátrasimítom a hajamat, arcomon egy kedvesnek nem mondható mosollyal. Na, nem fogom én az önérzetét legyezgetni. Ha férfi, legyen férfi. Akkor meg a legjobb, amit tehetek, ha a legkényesebb pontját keresem meg. A férfiaknál pedig mi lenne más, mint..?
Hátrébb lépek egyet, amint felrángatja a testet. Rögvest még erőteljesebben érezni kezdem a vér illatát, a torkom lüktetni kezd, és egyszerűen nem tudom elszakítani a tekintetemet a férfi nyakából szivárgó folyadéktól. Az a cseppnyi ellenállásom is elpárolog, amikor Kol elém rángatja a férfit, majd - szó szerint - rám borítja a testet. Felmordulok, de nem a megaláztatástól, hanem az élvezettől, ami nyomban eltölt. Az arcom elveszti emberi formáját, én pedig örömmel, és kéjjel szakítom át a férfi nyakát, hogy megízleljem, és magamba szívjam a megmaradt vérét - mit sem törődve az előttem álló, és mindezt önkényesen végignéző vámpírral.
Csak percekkel később eszmélek fel, és nyerem vissza emberi alakomat, amikor is elengedem a testet, hogy az a talajra essen, és kérdő tekintettel fordulok Kol felé. - Tessék. Ezt szeretted volna, hogy elveszítsem az eszem? Megtörtént. És most mitévő leszel? - kérdezem, és tényleg eltalálni nem tudom mi oka volt erre, amellett, hogy végignézte, amint eltüntetem a torkomban a meghagyott maradékát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikátor           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor           Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To New Orleans :: Belváros-
Ugrás: