Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Tópart       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Tópart       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Tópart       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Tópart       EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Tópart       EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Tópart       EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Tópart       EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Tópart       EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Tópart       EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Tópart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Tópart       Empty
TémanyitásTárgy: Tópart    Tópart       EmptyVas. Márc. 09, 2014 11:54 am

***
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 20
Age : 176
Tartózkodási hely : ł Álom, vagy valóság?!
Humor : ł Fájdalmas..

Tópart       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart    Tópart       EmptySzer. Márc. 19, 2014 7:07 pm


Damon Salvatore & Stefan Salvatore


"Halál lenne a megfelelő, nem de? De nem teszem meg, inkább az emberi vérbe fojtom a szenvedésem eredetiségét.."


Szenvedés, kín, fájdalom, és gyötrelem teljes érzelme fut át rajtam szüntelen. Gondolataimtól nem tudok szabadulni, és az érzelmek teljes töm kellegétől elvesztem az eszemet. Úgy érzem tennem kell valamit, mert ha nem, akkor meg fogok előbb-utóbb teljesen őrülni, azt pedig nem szeretném. Fuldoklásomat, meghalásomat, és feltámadásomat látom a szemeim előtt bevillanni újra, és újra, ahogy levegőért kapkodok, mert nincs a vízben oxigén, ahogy nincs fény, és sötétség vesz körül, ahogy eláraszt a víz teljességgel.. Kínzó fájdalom, mérhetetlen éhség, és ki tudja még mi gyötör, de egyszerűen kikészít, és ebből kezd elegem lenni. Térddel esem a földre, és nem is érzékelek már igazából semmit, csak azt, hogy valahol az álom, és a valóság közt járok.. A körülöttem lévő tér kiesik, és csak azt látom, amit a tó mélyén létemkor. Víz, víz, és szüntelen víz, mely körbe vesz, mely elragad, mely megfojt, és mely megöl. Mellkasom összeszorul, amire odakapom a kezemet, és a légzésem erőteljesen ölt alakot rajtam. Elég! - Hangzik fejemben fel ismétlődően ez, de semmi reagálása, avagy hatása nincs ennek. Hónapok teltek el, míg lent voltam.. egy teljes nyár, Bonnie halott, Silas él, és oda zárt.. nem bírtam elviselni azt ott lent, és épp ezért válok őrültté az emlékképektől, a gondolatoktól, a múltamtól, és az erre emlékeztető jelenségektől. Nem akarok vizet látni, nem akarom azt, hogy bárki is mellettem legyen a szeretteim közül.. nem! Azt hittem Damonnék szednek majd ki, de tévedtem, hisz egy ismeretlen nő; Tessa szedett ki onnan, aki nem mellesleg elvette eleinte az emlékezetem, de a későbbiekben vissza adta.. mégis miért? Miért nem hagyott úgy, ahogy voltam.. sokkal jobb lenne! Ezerszer jobb, esküszöm! Erősen nyugtatom magamat, miközben kinyitom a szemeimet, és megpróbálok felállva tovább haladni.. egyre előrébb, hogy elhagyjak mindent, és mindenkit, hogy ne legyek itt.. Semmit sem akarok érezni.. csak szűnjön meg, és legyünk túl ezen, de sajnos nem; ennek nincs vége! Lépteim sokkal erőtlenebbek, már majd nem össze is esem annyira, gondolataim száguldva cikáznak az emlékképek közt, és így haladok valamerre. A fák kezdenek elfogyni, és a megtámaszkodásom egyre esélytelenebbé válik, míg nem egy embernek megyek neki.
-Elnézést.-Suttogom, és ellépnék mellette, de érzem, hogy nem stimmel vele valami.. nyakán át vér szivárog. Tekintettem oda siklik, és egyik kezemet megemelve lassan végig simítok azon a ponton.. Nyilván vámpír támadta meg, de az életben hagyta.. én meg.. megölöm? Kezemre tapadt vért lenyalom az ujjaimról, amint a számhoz emelem. A nő kérdően néz rám majdan ijedten kezdene elfutni, de nem hagyom, mert erősen magamhoz rántom. Látom, hogy a tópart közelében vagyunk, de ettől függetlenül még van itt fa, így hát odáig vonszolom, és lazán neki nyomom. Érzem remegését, félelmét, zihálását, szíve heves dobbanását, és nem mellesleg vérre lüktetését. Nem bírom megállni, hogy ne essek neki, ezért, amint alkalmam adódik erre, ami most rögtön eljött, így hát neki esem.. és nyakán keresztül veszem a vérét. Bal kezemet a fának támasztom, míg jobb kezemmel a nőt tartom, és így veszem magamhoz édes vérét, mely egyre jobban, és jobban megbabonázz, illetve magával ragad. Nem foglalkozom a körülöttem lévőkkel, így észre sem veszem, ha valaki megközelítene.. egyedül a vér az, amelyet érzékelni tudok, és addig le nem állok, amíg ezt a nőt meg nem öltem.. hisz meg kell halnia, a vérét kell vennem, és ezáltal erőssé kell válnom. A folyamat alatt semmire sem gondolok, csak ez foglalkoztat, így hát mindenről megfeledkezve törődöm a nő finom vérével..
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Tópart       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart    Tópart       EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 9:34 am


Damon & Stefan


A z életünk úgy, ahogy van, el van cseszve! Kiderült, hogy Elena legjobb barátja, Bonnie meghalt, az is kiderült, hogy Stefan, egész nyáron egy bányató mélyén volt, egy széfbe zárva. Óriási kínt viselhetett el, biztos, hogy megjárta a poklot is. Folyamatosan meghal, megfullad. Még elképzelni is rossz, ahogy szenvedhetett. Ahogy a tüdeje, feltöltődik vízzel és meghal. Ez újra és újra. A legrosszabb az egészben, hogy mi addig Elenaval, egész ideig, csak szórakoztunk és nem gondoltuk, hogy valami baj lehet vele. Vagyis csak én nem gondoltam, hogy baj lehet, mert a lány álmodott róla, meg érezte is. De persze, ezt nekem nem mondta el, mivel tudta, hogy eléggé fura lett volna, hogy az exéről álmodik, aki a testvérem. Amikor elmondta, akkor későn kezdtük el keresni, mivel már valaki hamarabb megtalálta mint mi. Az a valaki pedig Tessa volt. Az a Tessa, aki Silas ex-felesége volt, az a Tessa, aki vámpírrá változtatta őt és magát is azzá akarta, csak Silas másnak adta a hallhatatlanságot, Amaranak. A 2000 éves boszi lány, kitörölte szegény Stefan emlékeit. De aztán pedig visszaadta neki. Talán jobb is lett volna, ha úgy marad mert akkor nem emlékezett volna a fájdalomra, a kínra, a fulladásra. Most először bűntudatot érzek, azért mert én nem éreztem, hogy baj van és hagytam szenvedni az egyetlen családtagom, az egyetlen testvéremet. Meg van még egy rossz az életünkbe az, hogy nálunk lakik Katherine. A gondolkozásból az zökkent ki, hogy összetöröm a poharat a markomban. Nem bírok ülve maradni, muszáj kiszellőztetni a fejem, meg kell keresnem Stefant, meg kell néznem, hogy van. Felállok a kanapéról, leakasztom a bőrkabátomat a fogasról, majd kilépek az ajtón. Mélyen beszívom a friss levegő illatát, majd elindulok. Suhanva közlekedek, először a Grillbe megyek. Amikor belépek, egyből megcsap az alkohol szag. Gyorsan, oda megyek a pulthoz és ránézek Mattre.
-Nem láttad Stefant?Kérdezem tőle.
-Nem láttam.Gyorsan kisétálok az ajtón, majd az tópart felé veszem az irányt, megnézem ott, ha ott sincs akkor szólók a többieknek segítsenek megkeresni. Hamar ott leszek mivel suhanok, érzek valamit. Vérszag. A vérszag felé veszem az irányt is meg is látom a forrását. Egy lány és... Stefan. Gyorsan oda suhanok, majd leszakítom a lányról. Ránézek a lányra, eszméleténél van még. Megigézem, hogy menjen el kórházba, és mondja azt, hogy egy állat támadta meg őt. Majd Stefanra nézek.
-Mi van veled ember? Ha később érkezek megölöd!Mondom neki, miközbe végig a szemébe nézek. Régen örültem volna neki, ha ilyen, de most nem.






A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 20, 2014 8:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 20
Age : 176
Tartózkodási hely : ł Álom, vagy valóság?!
Humor : ł Fájdalmas..

Tópart       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart    Tópart       EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:29 pm


Damon Salvatore & Stefan Salvatore


"Megőrülök, avagy megőrülök..?"


Ösztönösen cselekszem, és nem törődöm azzal, hogy bárki megzavarhat, hisz biztos vagyok benne, hogy ez nem fog meg történni. Úgy veszem a lány vérét, mintha ez lenne a megváltásom záloga. Éhségem csillapodni kezd, és az ösztöneim gyilkolási vágyamra utalnak, mely immár kielégítődni látszódik. Szenvedésemnek hűlt nyoma sincs a jelenet alatt, mintha az emlékezetemből kitörlődőt volna azon rész, hogy nem régibben még a víz alatt voltam, és kínzóan fuldokoltam újból, meg újból. Annyira lefoglal a vér érzékelése, hogy az eszem, az emlékezetem, és a gondolataim, mintha nem is léteznének már, mintha sohasem lettek volna. Ennyire nyugtató hatású lenne ez az egész? Se bűntudat, se fájdalom, se gyötrelem, se semmilyen érzelem nincs bennem, csupán az élvezet önt el, míg hallom a lány szíve dobbanásának lassulását, majdan lélegzetvételeinek egyre lassabbá válását. Feladva magát már nem erőlködik ellenem, hanem átadja magát ennek, és felkészülve várja a halált. Észre sem veszem az érkezőt, amíg az le nem szed a lányról.. Eleinte lefagyva állok ennek az egésznek a történése előtt, hisz hogy kerül ide Damon, és mi jogon szakít félbe az evésem közben? Mégis mire véljem ezt? Dühös pillantást vetek rá, és elégedetlenségem kiül az arcomra. Egyenlőre nem az átlagos Stefan vagyok, aki lenni szoktam, inkább az vagyok, akit jelenleg a vér ural. Végig nézem, ahogy megigézi a lányt, és elengedi.. Felmordulok, és eléggé rossz pillantással kémlelem az immáron rám néző Damont, aki ráadásul még nekem is ugrik a szövegével.. Mégis mit hisz magáról, hogy neki mindent szabad, mert a bátyám? Miért nem ment inkább Elenához, akivel olyan jól eltölthette volna az idejét, mint hogy az én életemet tegye tönkre? Hagytak lent szenvedni a víz alatt.. ismét elönt a szokásos gyötrődéses emlékkép folyamat, mely miatt kénytelen vagyok a fa mellé sétálni, és megkapaszkodni, közben pedig most döbbenek rá iménti tettemre is.. de talán az lett volna a legjobb. Talán ez az énem segíthet, és segített is, mert nem arra gondoltam, és mert nem szenvedtem.
-Mégis mit hiszel magadról?-Kérdezem felvont szemöldökkel végül.-Az én életem, Damon, és igen.. megakartam ölni. Ha már semmi sem segít a bajomon, akkor maradt ez.. ez legalább megoldotta volna a problémám, de ti folyton visszarángattok, és ehhez egyikőtöknek sincs joga!-Akadok ki, és voltaképpen nem ezen indok a gond, de jelenleg ezen töltöm le a mérgességemet, melyet az irányába, avagy irányukba érzek.-Egy egész nyáron át.. hónapokig lent voltam egy széfbe zárva a víz alatt. Nem volt fény, levegő, avagy vér.. Folytonossággal fulladtam meg úgy, hogy végül meghaltam, majdan újra feléledtem, és ezt követően kezdődött előröl.. Képzelgéseim segítettek valamennyire, de nem tudom az elfelejteni, és amikor kiszabadulok ki van ott? Tessa! Nem Ti, akik fontosak nekem, hanem egy ismeretlen boszi, de tudod mit nem is érdekel, míg ti szórakoztattok addig én szenvedtem.. most pedig maradjunk annyiban, hogy hagyj békén! Menj vissza Elenához, és legyetek boldogak, mint eddig, mert nem érdekel a sajnálatotok, meg hogy törődni akartok velem.. majd ezt megoldom magamnak, oké?-Mondom komolyan, és kissé hangosabban a kelleténél, majdan ellökve magamat a fától fordulok el tőle, hisz nincs kedvem sem hozzá, sem máshoz.. viszont a hirtelen jövő újabb bevillanás miatt nem tudok elmenni, inkább a földre kerülök térddel, miközben kezeimmel megtámasztom magamat erősen, és úgy próbálom magamba fojtani az egész jelenetet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart    Tópart       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Külváros-
Ugrás: