Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Vízesés       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Vízesés       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Vízesés       EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Vízesés       EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Vízesés       EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Vízesés       EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Vízesés       EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Vízesés       EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Vízesés       EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Vízesés

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés    Vízesés       EmptyVas. Márc. 09, 2014 11:56 am

***
Vissza az elejére Go down
Amara

Amara


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Δ láda
Humor : Δ elmúlt

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptyVas. Márc. 16, 2014 7:37 pm



Silas & Amara

Szabad vagyok. Újra érzem a szellőt a hajamban, hallom a madarakat csicseregni a fán és érzem a friss levegőt. Már nem kell egy dobozban sínylődnöm életeim végéig, hanem kint tölthetem utolsó napjaimat a természet lágy ölén. Muszáj valahogy megszereznem a gyógyírt, nem élhetek örökké hiszen abba teljesen belebolondulnék, nem ismerek magamra rég voltam ennyire szétesve.
Még mindig nem hiszem el, hogy ennyi év után egy csomó hasonmás jött a világra. Félek a saját tükörképemet visszalátni s nem úgy, hogy az én vagyok hanem valaki teljesen más. Rossz érzések fognak el, menekülnöm kell előlük. Rossz töltéseket érzek, nem szeretnék tovább a közelükben maradni, minél messzebb annál jobb alapon futottam el a fogva tartóimtól.
Ismeretlen terepen jártam mégis élveztem a futást a hangok és a többiek elől. Szerettem volna olyan helyre menni, ahol nem sokan találnak rám. Gyorsan szedtem a lábaimat, nem figyeltem a fura zajokra melyek pár száz méterrel arrébbról jöttek. Csak szabadulni akartam a körülöttem lévő összevisszaságtól.
Akkor kezdtem el lelassulni mikor vízcsobogást hallottam, mindig imádtam a vízeséseket így nem volt kérdéses hol fogok békességre lelni. Ha meghalok szeretném, ha egy vízesés tetejéről dobnának le a mélybe, az örök békességbe. Fura kérés, mégis ez jelentené nekem a véget, imádnám.
- Szabadság… - suttogom magam elé mikor meglátom a természeti csodát magam előtt. Nagyon tetszik, ezért nem bírtam megállni azt, hogy ne menjek közelebb. Egy hirtelen jött ötlettől vezérelve fogtam magam és ruhástól másztam bele a hideg vízbe. Jól esett az érintése, már rég éreztem így magam.  
Magamban egy régi dalt dúdoltam, amit még az édesanyám tanított nekem mielőtt szolgasorsa keveredtem volna. Ez a dal segített távol maradni a végleges megőrüléstől.

▲ tag: Silas ♥  ▲ music: Wizards ▲ note: lesz ez jobb is

Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptySzomb. Márc. 22, 2014 5:44 pm

br>

Brianna & Lexi

► I'm a strong witch

Miután a Whitmore-on végeztem rögtön idejöttem,hogy egy kicsit egyedül lehessek és irkáljak a naplómba.Leültem hát egy sziklára ami rögtön a vízeséssel szemben volt.Gyorsan előkaptam a naplómat és elkezdtem írni.
-Kedves naplóm!Ma mint már írtam beköltöztem a Whitmora-ra.De mióta eljöttem otthonról úgy érzem mintha valaki követne vagyis nem látom de tudom,hogy itt van.Azonban volt még a mai nap még furább esett.Mikor beléptem a kolesz ajtaján láttam Lexit,tudom,hogy ez lehetetlen,de akkor is láttam. Szerintem kezdek megőrülni.Most komolyan ott voltam a temetésén.-Hirtelen mintha megint elöltöltő volna az az érzés mint nemrég.Megint mintha valaki itt lenne.Felálltam de nem láttam senkit.Aztán hátra fordultam és ott volt ő. - Lexi te mit és hogy? -nem tudtam rendesen beszélni csak hebegni és habogni tudtam.Ledermedtem ott helyben és mintha csak egy szobor lennék úgy néztem őt.

Nightcore-Mirrors bocs,hogy rövid.A következő hosszabb lesz.   ©
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson


Hozzászólások száma : 52

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptySzomb. Márc. 22, 2014 6:17 pm



Bri &Lexi


Már évek óta figyelem a szeretteimet, barátaimat és iszonyatos érzés mikor látod, hogy annyira kéne nekik a segítség, de nem tudsz rajtuk segíteni... Főleg én, aki mindig segítettem azoknak akiket szeretek. De mindegy, nagy nehezen beletörődtem abba, hogy nem tudok nekik segíteni; viszont azt nem adom fel, hogy vissza térek az élők közé. Eszem ágában sincsen így maradni életem végéig, nem akarok szellem lenni.
Mostanában mindenhova követtem a volt legjobb barátnőmet, Briannat. Kishíján le is buktam előtte az egyetemen. Még nem akartam neki elmondani a dolgokat, azt akartam, hogy haza jöjjön. Itt tervezem azt, hogy felfedem magamat.
El is ment a Vízeséshez, természetesen mentem utána. Kicsit húztam az időt, mentem ide-oda, majd a háta mögé suhantam.
- Hiányoztam? - mondom a lánynak mosolyogva mikor megfordul és észre vesz engem. Megvan szeppenve, ez érthető hisz "normálisan" nem látott már mióta...



Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptySzomb. Márc. 22, 2014 7:43 pm



Brianna & Lexi

► THE BIG BAD VAMPIRE

Annyira örültem,hogy itt van,hogy csak mosolyogtam és sírtam annyira,hogy már tonna számban hullottak a szememből az örömkönnyek.Közelebb mentem hozzá és átkaroltam,teljes erőmből és így még jobban hullottak a könnyeim. - El sem tudod képzelni mennyire hiányoztál! -mondtam neki miközben még jobban átkaroltam.Aztán jobban megtapintottam a hátát és nem éreztem.Nem éreztem őt,mintha ott sem lett volna.Egyet hátra léptem egy kérdő tekintettel nézve őt. - Miért nem érezlek? -kérdeztem.Egy határozott lépésel megint közelebb voltam hozzá. - Lexi mi történt veled -kérdeztem sírva.Nem értem,hogy most ez mit jelent.Itt van előttem,mintha élne de mégsem. - Én ezt nem értem.Hogy lehetsz itt? -Néztem rá kíváncsian.Nekem ez már sok.Először elütök egy hibridet,most meg a legjobb barátnőm van előttem aki állítólag halott. - Miért vagy itt ?és miért hozzám jöttél? Miért nem Stefan-hoz? -néztem rá hitetlenkedve.

Let it go (Frozen)Smile ©️
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson


Hozzászólások száma : 52

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptyVas. Márc. 23, 2014 8:14 pm



Bri &Lexi


Vissza öleltem Brit, de nem éreztem őt, semmit nem éreztem. Pár könnycsepp szökött a szemembe, nagyon hiányoznak a barátaimmal töltött idők. Azok az idők amiket Stefannal töltöttem, amiket Brivel... Úgy érzem, hogy egyre jobban beleőrülök ebbe az egész szellemes dologba. Sosem akartam meghalni és elveszíteni a szeretteimet, mindig is segítettem a barátaimnak, mióta viszont meghaltam nem tudok. Csomóan nem látnak, és nem érzek...
- Halott vagyok Bri... Szellem vagyok. - mondom halkan és a legjobb barátnőmet nézem. Sosem szerettem ha sírnak a közelemben lévők, főleg nem a nagyon közeli barátaim. Bri miattam sír... Hónapok óta keresem a megoldást, hogy vissza térhessek az élők sorába. Találtam is pár dolgot, de nem a legegyszerűbb módja a vissza térésemnek... Egy erős mágia, erős boszorkány kell hozzá. Méghozzá fekete mágia, hisz holtat kell vissza hozni az életbe, és mivel a természet nem borulhat fel ezért ha vissza térek akkor valakinek meg kell halnia.... Hisz ez a rendje a dolgoknak... Csak nem tudom mi legyen, van pár boszorkány ismerősöm, de nem akarom semelyiknek az életét sem kockára tenni.
- Stefan éppen Rippah, és őt is meglátogattam. Eléggé meglepődött. - mondom neki bájos mosoly kíséretében és halkan felnevetek.



Vissza az elejére Go down
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       EmptyVas. Márc. 30, 2014 11:55 am




Brianna & Lexi


Ez olyan pocsék érzés.Mikor látom azt az embert holtan aki a legjobb barátnőm volt.Ezt egyszerűen nem bírom elviselni.Valahogy segítenem kell rajta.-Ki fogok találni valamit,hogy ennek az egésznek véget vessek.-Feleltem határozott hangon.Nem érdekel,ha ehhez akár Stefan segítségét kell kérnem.Ennyivel tartozik Lexinek.-Majd kutakodok kicsit és valahogy vissza hozlak.Aztán majd mehetünk a kedvenc sarki kávézódba enni egy kis áfonyás fagylaltot.-Mosolyogva néztem rá és egy határozott lépéssel fordultam meg.-Most megyek és megkeresem Stefant.Velem tartasz?-Néztem rá vissza kérdően.

                            (Majd folytatjuk valahol)


[center] note:- Bocs,hogy rövid| music: - Wake Me UP - Nightcore mix|



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés    Vízesés       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Külváros-
Ugrás: