Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Mikaelson villa EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Mikaelson villa EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Mikaelson villa EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Mikaelson villa EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Mikaelson villa EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Mikaelson villa EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Mikaelson villa EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Mikaelson villa EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Mikaelson villa EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Mikaelson villa

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Mikaelson villa Empty
TémanyitásTárgy: Mikaelson villa   Mikaelson villa EmptyVas. Márc. 09, 2014 4:38 pm

***
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Tartózkodási hely : . Myistic Falls ✿
Humor : . Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki. ✿

Mikaelson villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson villa   Mikaelson villa EmptySzer. Márc. 19, 2014 2:06 pm

Klaus és Caroline


- Care? – hallatszott anyám hangja a nappaliból. Kicsit mintha értetlenség sugárzott volna belőle és ez engem is felcsigázott. Lesétáltam hát a lépcsőn, hogy megtudjam mi anyám furcsaságának oka. Szinte egyből a szemem elé tárult az ami miatt másnak éreztem. Az asztal fölött állt, és nézett egy aprócska tárgyat. Közelebb léptem, hogy szemügyre vegyem az újabb ajándékot, amin gondolkodnom sem kellett, hogy kitől kaphattam. Fehér szalaggal átkötött doboz, kék selyem borítással. Egyből felment bennem a pumpa. Ezerszer mondtam már, hogy nem vagyok rászorulva a meglepetéseire az ajándékaira és nem tud ennyivel levenni a lábamról.
- Elintézem.- szóltam oda anyámnak foghegyről. Felvettem egy farmer kabátot, az ajándékot a zsebembe dugtam és miközben a slusszkulcsot kerestem a fiókban forrt bennem minden egyes szó. Tudtam, hogy nincsenek itthon, már elég régóta nem találkoztam egyik testvérrel de talán ha szerencsém van a házukban lesz és a fejéhez tudom vágni.
- Hol találtad? – kérdeztem még egy pillanatig vissza fordulva amikor már a kocsi kulcs is a kezemben volt. Anyám zavartan nézett rám mintha nem teljesen értené a kirohanásomat.
- Az ajtó előtt. – Rövid és tömör beszélgetés anya-lánya között de amire feltétlenül kíváncsi voltam azt megtudtam így a többi már nem is érdekelt. Futva tettem meg a kocsiig vezető távot, bevágódtam az ülésre és hangos gumi csikorgással vágtam neki a Mikaelson villa felé vezető útnak.
A kocsiból kiszállva ki sem húztam a kulcsot a gyújtásból hanem a doromboló motorral hagytam. Nem terveztem hosszúra a látogatásomat.
A kert szép rendezettnek tűnt, az ajtót is mintha nap mint nap használnák. Nem sok reményt fűztem Klaus ittlétéhez de ha nincs itt egyszerűen ugyanazt fogom tenni amit őt… leteszem az ajtó elé.
A csengőre tenyereltem és megtámaszkodtam rajta. Valószínűleg addig fogom nyomni amíg ajtót nem nyit valaki. Az ősieknek valami bejárónőjük vagy akármijük nagy eséllyel van talán még nem öltek meg mindenkit maguk körül.


•• Words: 302 •• Music: Break •• Note: Szörnyű lett ne haragudj. Neutral•• ©️
Vissza az elejére Go down
Niklaus Mikaelson

Niklaus Mikaelson


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : New Orleans
Humor : sarcastic

Mikaelson villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson villa   Mikaelson villa EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 8:13 pm


Caroline & Klaus

Óvatosan húzom végig az ujjaim a jól ismert tárgy fémes részén, majd foglalatán, amelynek hűvössége kellemes mosolyra késztet engem, ahogy a festőtermemnek megnevezett szobában a szekrény előtt guggolok. Csak azért, mert Rebekah ellopott tőlem pár tört ne képzeljék azt, hogy nem vagyok felkészült, természetesen Klaus Mikaelson mindent számításba vesz, tehát azt is, hogy rejtélyes módon eltűnnek a tőrjeim. Nem kell sokáig gondolkoznom azon sem, hogy ki volt az enyves kezű tettes, hiszen teljesen egyértelmű a kiléte. Elijah-nak nincs rá oka, amilyen szentimentális szemléletű, elhiszi, hogy többet nem áll szándékomban leszúrni, hiszen az ő elmélete szerint előbb vagy utóbb én is csak megjavulok. Ostoba, szörnyen ostoba. Tudhatná már, ha az utamba kerül és ellenszegül, akkor meglátogatja egy kis időre a kedvenc bársony borítású koporsóját, amit olyannyira szeret. Másrészről szólva tehát kizárásos alapon csakis egyetlen személy lehetett, aki pofátlanul feltúrva a holmijaimat elvitte a kedvenc játékeszközeimet, szóval a jól nevelt húgom most bizonyára elégedett magával, hogy túljárt az eszemen. Persze ha ő azt tudná. Természetesen nem fogok neki szólni, meghagyom naiv világában és a rózsaszín felhőjében éldegélni, aztán majd egyszer csak mikor nem számít rá kipukkasztom a szappanbuborékot, mindezt annak érdekében, hogy újra én legyek a gonosz testvér, aki tönkretette mindannyiunk életét és a többi és a többi. Üres vádaskodás az egész, hiszen ha jól megnézzük a dolgokat, nem én vagyok az egyedüli hibás ebben a szörnyen tragikus történetben, amelyben széthullott a családunk. Azaz csak, amit egészen eddig annak hívtunk. Széles mosoly kúszik az arcomra miközben felegyenesedem és újra és újra végigfuttattatom a szemem a tőrökön, amelyek olyan közel állnak... mások szívéhez. Szó szerint. Éppen eltenném őket, amikor az elmélkedésemben a csengő éles hangja zavar meg, visszazökkentve ezzel a való világba. Ki lehet az? Egyrészt senki nem tudta, hogy jövök, másrészt az üres házba miért is csengetne bárki. Kicsúsztatom a tőröket a kezeim közül a szekrényen elhelyezett kis dobozkába, majd lekapcsolva a villanyt lépek ki a helységből és ütemes léptekkel indulok a nappali felé, majd azon keresztül a bejárathoz. Ha csak valaki nem esett rá a csengőre akkor nem értem minek ennyi ideig nyomni azt, tudtommal senki sem süket, mi vámpírok pedig fokozottan jól hallunk. Az ajtó elé lépve rántom ki azt, amely csodával határos módon nem szakad ki a helyéről, majd vetek egy pillantást az érkező vendégemre. Nocsak, nocsak. Jobb, mint hittem, már leszámítva azt, hogyha egy Gilbert vagy egy Salvatore látogatott volna meg, másról nem is szólva, ugyanis az utóbbi időszakban ebben a városban az egy főre jutó hülyék száma igen csak megugrott. - Jó estét, kedvesem. Mi szél hozott? - kérdezem tőle, ahogy végigmérem, valljuk be őszintén, bizonyára nem miattam érkezett, hiszen azt sem tudhatta, hogy itt leszek. Másrészt, amúgy sem szerettem volna sokáig elidőzni, mindössze a kis segédeszközeimért jöttem és már mennék is vissza mielőtt még azon kapom magam, hogy valaki aláássa a New Orleans-i terveim.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mikaelson villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikaelson villa   Mikaelson villa Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mikaelson villa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lockwood villa
» Kol Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Niklaus Mikaelson
» Elijah Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Lakónegyed-
Ugrás: