Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Jay's Pub     EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Jay's Pub     EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Jay's Pub     EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Jay's Pub     EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Jay's Pub     EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Jay's Pub     EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Jay's Pub     EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Jay's Pub     EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Jay's Pub     EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Jay's Pub

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyVas. Márc. 16, 2014 1:40 pm

Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyVas. Márc. 16, 2014 2:24 pm



Tatia & Katherine

Érdekes újra itt lenni Mystic Falls-ban, azok után, hogy az elmúlt, legalább három évszázadot a világ nagyvárosaiban töltöttem. Olyan helyeken jártam, s telepedtem le, mint Los Angeles, Calofornia, Florida, vagy épp Európában, Párizs, Róma, London. Kevésnek nem kevés, ezt be kell vallani, de enyém a világ összes ideje. Ráértem volna kétszáz év múlva ellátogatni Prágába, de miért halogatnám? Unalmas lenne az élet, ha sokáig egy helyen élnék. Mellesleg meg feltűnő is lenne 50 évig tökéletes bőrrel flangálni a városon belül, miközben a téged körülvevő emberek egyre, csak egyre vénülnek. Ez az igazság, még ha másoknak fáj is... Mit meg nem tennének egyesek az örökké tartó fiatalságért.
Nem akartam egyből berobbanni a csöndes kisváros életébe - csöndes még egyáltalán? - ,így egy külvárosi helyiségben kötöttem ki. Elvileg kocsma, nekem nem éppen annak tűnt. Nem volt ott senki a pultoson kívül, a helyiség maga pedig viszonylag... hogy is fogalmazhatnék? Viszonylag világos volt és otthonos. És régi, ez tagadhatatlan. Ilyenek a kocsmák errefelé? Túlságosan hozzászoktam a pörgéshez és ahhoz, hogy éjjel-nappal teli vannak a szórakozóhelyek és dübörög a zene? Meglehet. Szükségem volt egy italra, ezért jöttem.
- Hozz nekem egy vodkát, rendben? - léptem a pulthoz és rendeltem - ...Vagy legyen inkább whisky! Köszönöm. - gondoltam meg magam, s rámosolyogtam a pultos srácra. Nem kizárt, hogy végül kezdek is vele valamit.
Elfoglaltam egy helyet az ablak melletti ülőkén, majd vártam míg kihozzák az italom.


Szószám: megüti a mércét • Megjegyzések: kezdő és meglátszik
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 10
Age : 550
Tartózkodási hely : • Ahol épp kedvem tartja
Humor : • Petrovás

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyHétf. Márc. 17, 2014 4:10 pm

Katherine & Tatia
✗ Szószám: 269 ✗ Egyéb: Petrova Fire ♥



Azt hiszem, hogy a mai nap kissé másabb lesz mint a többi, már csak azért is, mert végre sikerült kimozdulnom a hülye bazinagy Salvatore házból és egy kicsit más helyre mennem. Nem tudom, hogy miért, de most pot egy kocsmába jöttem. Ezt most úgy mondtam, mintha ez szokatlan lenne tőlem, pedig egyáltalán nem is az. Néha-néha eszembe jut néhány emlékkép a múltamból, talán azért, mert nem vagyok valami jó formában mostanában. Nem tudom, hogy mi lesz majd velem, de találnom kell egy gyógymódot, valakit találnom kell aki segít majd rajtam, akárhogy, csak épp ne rohadjak össze. Miközben erősen gondolkodom egyre jobban közeledem a kocsma felé, de egy pillanatra olyan fájdalmat érzek, hogy leülök egy padra, s pár percig ott ücsörgök, míg megszűnik. Komolyan nem tudom mi van velem, és rettegek, hogy ezúttal majd nem fogom túlélni, de akkor is harcolni fogok. Ennek is az oka Elena. Nem tudom minek üti bele az orrát mindíg valamibe, nem elég, hogy Stefan is az övé volt, de mindent elvesz tőlem amit csak tud. Utálom a hasonmásaimat, csakis ennyit tudnék mondani most. Lassan felállok a padról és lépkedni kezdek a bár ajtaja felé majd be is megyek. Leülök nem törődve senkivel, bár nincs is nagyon kivel törődnöm. Rendelek egy italt a csapostól és az rögtön ki is hozza. Mikor hirtelen megfordulok észreveszek egy lányt, aki pontosan úgy néz ki mint én, szóval ő is hasonmás. Tuti biztos, hogy nem Elena, mert neki nincs ilyen jó stílusa mint ennek a csajnak. Nem akarok túl feltünő lenni, de úgy bámulom őt, hogy majd kiesnek a szemeim. Vajon ki lehet ő és mit keres itt?
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyHétf. Márc. 17, 2014 5:25 pm



Tatia & Katherine

Az italom megérkezett, egy pohár jó hideg whisky, éppen ahogy szerettem volna. Unalmas volt itt egyedül üldögélni, valamiért úgy éreztem magam, mint egy nagymama, aki egész álló nap csak arra várt hogy leülhessen egy nyugodt helyre - természetesen az ablak elé, hogy jól lássa, mi történik a külvilágban - és pihenjen. Az italt kivéve legalábbis így éreztem magam, ez már nem fért bele a képbe. Bele-bele kortyoltam az italomba, tekintetem a semmibe irányult. Tényleg nem volt odakinn semmi, csak maga a természet; fák, egy tó, és sok zöld. Egy ideig legalábbis. Hirtelen megláttam egy barna, göndör hajú lányt, csinos testalkattal, úgy tűnt a bár felé veszi az irányt. Ennyi volt még körülbelül tíz másodpercig, míg pár méterrel közelebb nem sétált - ekkor vettem észre, hogy nem egy átlagos lányról van szó. A hasonmásom volt. Katherine lenne, akinek sikerült túljárnia Klaus eszén is? Netán Elena, az újonc, a legújabb hasonmás? Bármelyikük lehetett, egyikükkel sem találkoztam még, csak hallottam róluk. Érdekes, mikre képes a természet... Egy pillanatra sem vettem le róla a szememet, csak figyeltem minden egyes apró mozdulatát. Már nem volt messze, valami mégis megakadályozhatta abban, hogy bejöjjön a kocsmába és élvezhesse a társaságomat. Megszédült. Talán. Nem vagyok benne biztos, de mivel kétlem, hogy azért foglalt volna helyet a legközelebbi padon, hogy hallgathassa a madarak csicsergését, úgy gondolom ez történhetett. Nem maradt sokáig, inkább úgy döntött, benéz ő is ebbe a családias kis akármibe. Úgy tűnt, észre sem vett, de hamar elárulta magát, amikor többször is egymás után, ha a szeme sarkából is, de rámpillantott. Nem volt kedvem várakozni, nem is az én stílusom, ezért a már üres poharamat otthagyva, a hasonmás asztalához indultam, majd - tudom, illetlenül, de - helyet foglaltam.
- Remélem nem bánod. - szólítottam meg egy bájos mosoly kíséretében. Egyébként sem volt okom kötözködni, fogalmam sem volt, ki ül velem szemben. - Meghívhatlak valamire? - tettem fel a kérdést, a hangulatot feloldani próbálva.


Szószám: megüti a mércét • Megjegyzések: -
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 10
Age : 550
Tartózkodási hely : • Ahol épp kedvem tartja
Humor : • Petrovás

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyKedd Márc. 18, 2014 3:01 pm

Katherine & Tatia
✗ Szószám: 399 ✗ Egyéb: Petrova Fire ♥



Ahogy Elena társaságára sem, az ő társaságára sincs egyáltalán szükségem. Sőt egész jól elvagyok, itt iszogatok egyedül, aztán a legkevesebb az lesz, hogy visszamenjek a Salvatore házba ott rohadni tovább. A szemem sarkából persze figyelem is őt azért, és ha még nem is nézek oda egy másodpercig, érzem, hogy ő is figyel engem. Utálom, hogy bámulnak engem, főleg ha a hasonmásokról van szó, ha ennyire szeretnének látni engem akkor inkább menjenek oda a tükör elé aztán bámulják saját magukat órákig ha ezt szeretnék. Nem mintha ők annyira hasonlítanának rám, csak a hajunk meg az arcunk hasonlít, amíg valamelyikünk nem műtteti meg magát. Kérdezés nélkül ül le végül a lány hozzám, és természetesen én nem is repülök el messzire az örömtől. Egy darabig csak kortyolgatom az italomat nem szólva hozzá. Teljesen levegőnek nézem, mintha itt sem lenne és egy szót sem szólt volna hozzám. Nem értem, hogy mit akar most, de azt ne várja hogy majd puszipajtások leszünk vagy ehhez hasonló, mert az tuti, hogy ilyesmi ebben a világegyetemben nem fog előfordulni. Na szóval, végülis ha más a hasonmásom akkor tudnom kell néhány részletet, sőt minden egyes apró részletet tudni akarok róla. Bár ha a nevét meg fogom hallani, biztosan beugrik majd valami róla. - Igazából semmi kedvem itt cseverészni és nem gondolod, hogy egy kissé pofátlanság volt, hogy csak úgy leülsz ide? - Szólalok meg pár perc hallgatás után. Ennél kedvesebbet nem tudok monadani egy ugymond idegennek, mert végülis amígy nem ismerem őt addig egy senki a számomra. - Szemproblémáid vannak, vagy csak simán nem vetted észre, hogy mielőtt megszólaltam volna épp az italomat iszogattam. De végülis ha már ilyen illedelmes vagy és pofátlan is egyben, egy whisky még nem árthat meg nekem. Legalábbis ennél jobban biztosan nem. Amúgy Katherine vagyok, na és te? Valami újabb másolat? - A gonosz kis Katherine mosoly szokás szerint az arcomon van miközben beszélek. Nem tudom, hogy ki lehet ez a csaj és mit keres itt Mystic Falls külvárosában, de ha egy hasonmás felbukkan annak csakis kizárólag, borzasztóan rossz vége lesz. Kíváncsi vagyok, hogy mi fog ebből az egészből kisűlni, de most már kezdek nagyon kíváncsi lenni. Nem sokat veszíthetek azzal ha most elkezdek kérdezősködni, csak talán ennél is okosabb leszek mint most vagyok. - Mondd csak kedves névtelen másolatom, mit keresel te itt Mystic Falls külvárosában? - Teszem fel a kérdést és most már csak arra várok, hogy beavasson néhány dologba.
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     EmptyKedd Márc. 18, 2014 7:15 pm



Tatia & Katherine

A lány nem fogadott túl kedvesen, de meg sem lepődtem. Nincs szükségem ezekre a gesztusokra, ha mégis megkapom őket, nyugodt szívvel megyek el mellettük. Egyszerűen nem érdekelnek. Már nem érdekelnek. Eleget éltem ahhoz, hogy tudjam, minek van értelme ebben a hosszú-hosszú életben és minek nincs. Nos, ez abba a kategóriába tartozik, melynek nincs értelme. Nincs értelme velük foglalkozni. El kell menni melletük. Nem kell leállni és agyalni azon, hogy vajon a az illetőnek igaza van-e, nincs jó kedve, nem kedvel vagy egyszerűen csak ilyen a jelleme. Mert miért is számítana az ő véleménye? Mivel lehet ő több, mint én? Na igen, az én válaszom már megvan... Mint kiderült, a 'kedves' hasonmásomnak a kedvével volt a baj és picit talán az is bökte a csőrét, hogy kérdezés nélkül elfoglaltam egy helyet az asztalánál. Ennyire magányos farkas lenne szegénykém?
- Pofátlanság lenne? - kérdeztem rá - Akkor én kérek bocsánatot.
Láttam, hogy a lány kezdi felhergelni magát - bár nem értem miért - ,így szándékosan társalogtam vele ennyire nyugodt hangnemben. Ám nem azért, mert féltem, hogy a nagy düh hatására még kikel magából, vagy hasonló, egyszerűen csak jól tudom, hogy a nyugodtság kétféle viselkedést válthat ki a partnerből; megnyugtatja, vagy épp mégjobban felpiszkálja.
Továbbra is ugyanabban a hangnemben beszélt velem. Megemlítette, hogy olyan szemproblémáim lehetnek, melyekről még magam sem tudok, sőt az is elhangzott, milyen összetett egyéniség vagyok; illedelmes, mégis pofátlan. Érdekes. Jellemeznem kellene nekem is őt? Közben az is kiderült, hogy nem más ül velem szemben, mint Katherine Pierce. Vagy maradjunk a jól megszokott Katerina Petrovánál? Nem lepett meg, amikor bemutatkozott és ez a név csendült fel. Tudom a hasonmásaimról, hogy egymásnak teljes ellentétei, és a tulajdonságok, melyekkel most találkozhattam, csak Katherine-re utalhattak.
- Két whiskyt! - intettem a pincérnek, és igen, átugrottam azt a rész, amikor kioktatom a beszédstílusa miatt. Nem érzem magam veszélyben a társaságában, az érzékszerveim jelzései szerint emberrel van dolgom. Nincs félnivalóm. - Tatia. - mutatkoztam be - Úgy tűnik kettőnk közül te vagy a másolat...
Katherine felőlem kezdett érdeklődni, valószínűleg nem véletlenül.
- Van errefelé néhány elintéznivalóm. - vontam vállat - Na és te, kedves Katherine? Hogyhogy így emberként? - tettem fel a kérdést, oda célozva, ahol a legjobban fájhat neki. Tudja már, kivel van dolga...

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jay's Pub     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jay's Pub    Jay's Pub     Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jay's Pub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Külváros-
Ugrás: