Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Brianna Hale EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Brianna Hale EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Brianna Hale EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Brianna Hale EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Brianna Hale EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Brianna Hale EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Brianna Hale EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Brianna Hale EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Brianna Hale EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Brianna Hale

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brianna Hale

Brianna Hale


Hozzászólások száma : 12
Age : 30
Tartózkodási hely : Whitmore
Humor : What?!

Brianna Hale Empty
TémanyitásTárgy: Brianna Hale   Brianna Hale EmptyHétf. Márc. 17, 2014 7:15 pm



- Brianna Hale


- ez vagyok én

Teljes név: Brianna Hale
Becenév: Bria
Születési dátum:1994.áprillis.9.
Születési hely:Mystic Falls
Faj: Boszi
Playby: Kaya Scodelario

Mint láthatod a sors gyönyörű barna hajkoronával áldott meg amit hófehér bőröm kísér és persze még az orrom felett két szép zöld szempár díszeleg. Meg van az a szokásom ,hogy ha ideges vagyok akkor birizgálom a hajam és furán nézek.Azt ki ne hagyjuk még,hogy szeretek olvasni főleg biológiát vagy netán mikrobiológiát.Kedvenc elfoglaltságom még ezen kívül a festés. Imádok festeni,főleg a viaszfestést szeretem.Még mikor kicsi voltam apukám meghalt,helyesbítek megölték méghozzá egy vámpír,hogy ezt honnan tudom?Végig néztem.Ennek tetejében anyám átíratott egy másik iskolába ahol mindenki gúnyolt engem mert szemüveges vagyok.Úgy hívtak,hogy a kis pápaszemes.Még a matekszakkör tagjai sem álltak velem szóba mert mindig csak olvastam.Ja és még el ne felejtessem mondani, hogy én boszorkány vagyok.




- a múltam

Nehezen de végre sikerült kikecmeregnem az ágyból és az első dolog amit megláttam az a bőröndöm volt.Na igen ma elindulok a Whitmore Főiskolára és itt hagyom anyát egyedül.De mit tehetnék hisz ha nem megyek akkor az egész életem szertefoszlik,bár hozzáteszem szívem szerint maradnék.Gyorsan lekocogtam a napaliba ahol anya nyúzott melegítő nadrágba és egy topban ült a kanapén,nézte a TV.Oda mentem hozzá és jó reggelt kívántam neki de ő csak nézte tovább a tévét. Gondoltam csinálok neki reggelit szóval bementem a konyhába elővettem egy kis sütemény és öntöttem neki teát. Mivel elég rosszul nézett ki a teájába tettem pár gyógynövényt,hogy valamivel jobban érezze magát.Szépen lassan kiballagtam a konyhából és letettem elé a finom reggelit,de ő csak nézte tovább a tévét.Egy ideig néztem ahogy hozzá se ér az ételhez de aztán inkább felmentem átöltözni.Mikor felértem  rögtön odaballagtam a szekrényhez , hogy keressek valami jó cuccot.Rögtön meg is találtam.Egy klassz kék top , farmer felsővel és egy fekete bőr nadrág egy szandállal párosítva.Mihelyt az öltözködéssel kész lettem elindultam a fürdőszoba felé.Megmostam az arcom , megigazítottam a hajam aztán felraktam az arcomra egy kevéske sminket amik eltakarják a szeplőim és végül felvettem a szemüvegem.
Majd mélyen belenéztem a tükörbe és rögtön hátráltam is vissza a szobámba,gyorsan felkaptam a táskáim és már indultam is lefelé a lépcsőn.Mikor leértem láttam , hogy anya elkezdett enni,de azért kicsit féltem,hogy mi lesz vele nélkülem.Minden erőmet összeszedve fordultam az ajtó felé és ki is léptem azon és elkezdtem a kocsim felé haladni.Gyorsan bedobtam a cuccom a csomagtartóba és beszálltam.Már nyomtam is gázra mikor elém ugrott egy kutya.Kiszálltam a kocsiból és odarohantam az állathoz és mint később kiderült nem kutya volt hanem farkas méghozzá egy vérfarkas komoly sebekkel.A vérző testét látva gyorsan mormolni kezdtem egy gyógyító varázslatot,hogy felébredjen aztán egy kis farkasölő segítségével fel is ugrasztottam ami gyorsító löketett adott neki a szaladáshoz.
Mikor ezzel végeztem beszálltam a kocsiba és elindultam vissza sem nézve.Aztán mikor félúton jártam elkezdtem gondolkozni azon , hogy , hogy lehetett farkas formában az a vérfarkas hisz nincs is telihold.Aztán eszembe jutott a hibrid szó és hirtelen egy nagy fordulatot véve majdnem nekimentem egy másik kocsinak.Még jó,hogy észhez tértem különben kitudja mi történt volna.
Aztán megpillantottam egy nagy kaput  amin az állt,hogy Whitmore University és rögtön elfelejtettem mindent csak a kiszállásra koncentráltam.








A hozzászólást Brianna Hale összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 21, 2014 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Brianna Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna Hale   Brianna Hale EmptyHétf. Márc. 17, 2014 7:44 pm

Kedves Brianna!
Sajnos nem tudunk még elfogadni, de miután javítottál a karakterlapodon, más lesz a helyzet.
1. A jellemzés részhez írhatsz a külső tulajdonságaidról, azon kívül is, hogy fűzöld szemed van, illetve ami ennél is fontosabb; a belső tulajdonságok. Írtál arról, hogy mit szeret csinálni a karakter, de arról, nem hogy milyen is Brianna. Ezt bővítsd!
2. Az előtörténeted. Tudom, hogy nincs megadva konkrét szószám, de ez rövid. Nem is kifejezettem a hosszával van baj, hanem a tartalmával. Sok mindent nem tudtunk meg a karakterről. Ezenkívül figyelj a mondatok helyességére is!
+1: Az avatarképed 200x320 méretű legyen. Ha nem találsz, szívesen küldök neked néhányat:)
Ha javítottad a hibákat, jelezz és megnézzük mit alkottál.^^
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Brianna Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna Hale   Brianna Hale EmptyPént. Márc. 21, 2014 8:10 pm

Bria! Nagyon jó úton haladsz az elfogadás felé, csak pár megjegyzésem lenne:
1. Figyelj a helyesírásra. Pl. nem "lekocogtam a napaliba", hanem nappaliba.
2. Ezt nem kérem, hogy kijavítsd, de a játéktéren, majd vigyázz, hogy a mondat végén a pont után ne kezdd rögtön az új mondatot, hanem nyomj egy space-t. Nem csak átláthatóbb, de szebb is.
3. A mondatok, avagy a mondataid helyessége. Olvasd át az írásaidat legalább egyszer, és magadtól is rájössz majd, hol hibáztál. Pl: "Gyorsan lekocogtam a napaliba ahol anya nyúzott melegítő nadrágba és egy topban ült a kanapén és nézte a TV." Remélem neked is feltűnt, hogy nem épp helyes a mondat.
Ha ezeken javítasz, meg is kapod a gyönyörűszép színedet és indulhatsz játszani!Smile
Vissza az elejére Go down
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Brianna Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna Hale   Brianna Hale EmptySzomb. Márc. 22, 2014 8:39 am


Elfogadva
Elérkezett ez a pillanat is!^^
Maradt még néhány apró hiba, de nem akarlak tovább fenntartani. Csak annyit mondok, hogy a játéktéren figyelj majd nagyon az írásaidra.
Foglald le az avatarod, majd keress magadnak egy játszópajtit!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brianna Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brianna Hale   Brianna Hale Empty

Vissza az elejére Go down
 
Brianna Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brianna szobája
» A hale Boszi Művecskéji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Kezdet :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkányok-
Ugrás: