Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Malia Stille EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Malia Stille EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Malia Stille EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Malia Stille EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Malia Stille EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Malia Stille EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Malia Stille EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Malia Stille EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Malia Stille EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Malia Stille

Go down 
SzerzőÜzenet
Malia Stille




Hozzászólások száma : 1

Malia Stille Empty
TémanyitásTárgy: Malia Stille   Malia Stille EmptySzomb. Márc. 22, 2014 9:52 am



- Malia Stille


- ez vagyok én

Teljes név: Malia Stille
Becenév: Lia
Születési dátum: 1612.08.09
Születési hely: Bulgária
Faj: Vámpír
Playby: Selena Gomez

Tudod az idők alatt amikor te még gondolatba sem igen voltál már akkor tudtam,hogy ha kedves vagyok az emberekkel azzal nem érek el semmit.Egyszerűen elegem lett abból,hogy én mindent megteszek másért,de ha nekem van valakire szükségem akkor szarba sem vesz.Szóval Most rólam egyenlőre elég annyit tudnod,hogy önző,okos,ravasz,gonosz ember vagyok Helyesbítek vámpír és nem érdekel kin kell átgázolnom,hogy megkapjam amit akarok.Gyönyörű barna szemeimmel már annyi embert megigéztem és annyi férfi elcsábítottam,hogy már magam sem tudom hisz már olyan rég csinálom,hogy egy ideje nem is számolom.Továbbá ártatlan tekintetem segítségével annyi embert tudtam lemészárolni,hogy ha lenne olyan,hogy a mészárlások rekord könyve akkor én állni a legelején. Szóval adok egy jó tanácsot,soha ne próbálj meg ujjat húzni velem különben ott helyben foglak megölni és darabokra szaggatni.




- a múltam

-1631.áprillis.23.
Miközben elvérzek a padlómon,azon gondolkozok,hogy volt egyáltalán valami csöppnyi értelme-e az életemnek,aztán hirtelen megragad egy kar és azt mondja,hogy jobban leszek csak szorítsam a sebem.Én gyorsan rárakom a kezemet a vérző oldalamra és az összes erőmmel szorítom már szinte a bordámat.Érzem ahogy végig vonszolnak valami nedves talajon azt hiszem fűvőn és az a valaki azt kiabálja,hogy tartsak ki , de én úgy érzem ,hogy itt a vég és elájulok.Később arra ébredek,hogy egy szép kis szobába fekszem egy ágyon és már nem fáj semmi viszont éhes vagyok.Nagyon éhes vagyok.Hirtelen beállít egy szőke hajú lány és mellette egy nála kisebb lány aki remegve odasétál hozzám és a szám elé nyújtja a vérző karját . Először csak nézek ki a fejemből,hogy mi van aztán magával ránt a vére csábító illata és elkezdek inni a karjából.A szőke lány oda jön és elvisz a lány holttestét a szoba sarkába majd odajön hozzám és csak annyit mond,hogy Rebekha-nak hívják és, hogy ő majd megtanít mindenre amit az új életemről tudnom kell.
-2014(napjainkban)
Egy gonosz mosolyt ejtettem Elena felé jelezve neki,hogy még megbánja,hogy tönkretette a vadászatom.Pedig az a vörös fiú nagyon jó préda lett volna de ő tönkretett mindent.bár ő is és mindenki tudja ebben a városban,hogy velem nem túl jó döntés ujjat húzni,viszont elég bátor úgy,hogy adok neki még egy esélyt mielőtt letépném a fejét.Hisz ekkora bátorság nem is rossz egy nyávogós kis hasonmáshoz képest.Bevallom nagyon utálom a hasonmásokat. Mindegyik egy kis..inkább nem mondom ki.Kivéve persze Tatiát ő egy olyan személyiségű nő mint én,egyszóval mind ketten ördögiek és gonoszok vagyunk míg Elena egy kis hisztis picsa és egy ideig nem is lesz róla más véleményem.Fáradtan meredtem egy ideig Elena felé aki egy kis megbánást sem mutatott felém.Most nem is érdekelt,inkább hátat fordultam és elmentem.De egyszer úgy is kell valami nagyobb okot adnia,hogy kinyírjam.






Vissza az elejére Go down
 
Malia Stille
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Kezdet :: Elfogadásra váró karakterlapok :: Félkész/kész-
Ugrás: