Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Kol & Lexi ˇˇ1864

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lexi Branson

Lexi Branson


Hozzászólások száma : 52

Kol & Lexi ˇˇ1864  Empty
TémanyitásTárgy: Kol & Lexi ˇˇ1864    Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzomb. Márc. 22, 2014 7:08 pm



Kol &Lexi


1864, pörgős egy év. Ebben az évben változtak át a Salvatore testvérek Katherine vére által vámpírrá, és ekkor nem bírt Stefan bírni a vérszomjával. Egy bárban voltam, és Stefan megakart támadni. Gondolom azt hitte, hogy ember vagyok. Csodálkozott is mikor észhez térítettem azzal a felismeréssel, hogy engem nem fog tudni megcsapolni. Aztán beszélgettünk és beszélgettünk és magam sem tudom hogyan, de arra a következtetésre jutottam, hogy szárnyaim alá veszem és átsegítem őt ezen az időszakon. Jól tudom milyen érzés az mikor az ember nem tud uralkodni magán, én is átestem ezen, nekem egyedül kellett megtanulnom uralni az ösztöneimet, és mondhatom pokolian nehéz volt. De Stefannak itt voltam, és sikerült rászoktatnom őt az állatvérre.
Mivel estére nem volt programom ezért úgy döntöttem, hogy el megyek az egyik közeli bárba és bulizok egy jót. Eléggé nyomott hetem van, és rám fér a lazítás. Legalább is szerintem.
Hajamat göndör fürtökben hagytam rá omlani vállamra, és egy szép piros ruhát vettem fel, elegáns amit megkövetel eme idő, még is szexi, és ha valaki rám néz elgondolhat pár dolgot. De melyik nő nem akarná azt, hogy megforduljanak utána a férfiak? Én legalább is szeretem ha utánam fordulnak.



Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson

Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : New Orleans
Humor : ✗ happy homicidal maniac. ✗

Kol & Lexi ˇˇ1864  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol & Lexi ˇˇ1864    Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptySzomb. Márc. 22, 2014 10:51 pm



Lexi & Kol

A korgó gyomor nagy úr. Főleg akkor, amikor olyankor is hallom, amikor teljesen tele vagyok már. Az érzékeim vad kábulatomban csak még inkább kiélesednek, felerősödik az artériák lüktetésének muzsikája is, így hát nem állom meg, hogy ne hívjak táncba még egy utolsó áldozatot. Desszertet... A combja puha, de túlságosan retteg, ettől pedig csak még idegesebbé és türelmetlenebbé válok, míg végül megelégelem az egészet, és feltépem a torkát az ivó oldalának taszítva a madárgerincet. S már épp megtörlöm a számat, amikor egy újabb női alakot látok közeledni, majd eltűnni a házfal mögött - feltételezhetően betért az ivóba. Állatias vicsoromat mosollyá szelídítem, s egy még patyolat kendőbe törlöm magamról a mocskot, igazítok egy keveset a ruházatomon, majd úgy viharzok be a helyiségbe, mintha ki sem tettem volna a lábamat.
Belépve a tekintetem egyből a piros ruhás jövevényt kutatja, s ha sikerült megtalálnom, úgy két pohár itallal kísérlek meg a közelébe férkőzni, bárhol is legyen.
- Milyen kalandvágyó fiatal hölgy... Úgy vélem, szüksége lehet egy gardedámra, hacsak nem kíván a helyi barbárok áldozatává válni. - nézek körbe az ittas férfiak társaságán, de az egész csupán műsor, pontosan tudom, hogy mi ő és azt is, hogy minden bizonnyal meg tudná védeni magát - Az egyébként is silány agyfunkcióik most még megbízhatatlanabbak. Nyugtasson meg, hogy nem a férjét keresi...
Kortyolok bele az italba, miközben a másikat átnyújtom a nőnek, akit egészen pontosan...
- Mit mondott, hogy is hívják?
Mosolyodom el finoman, és elég sajátos módon érdeklődöm a kedves neve felől, miközben elidőzik a tekintetem a szőke loknik tekervényein.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson


Hozzászólások száma : 52

Kol & Lexi ˇˇ1864  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol & Lexi ˇˇ1864    Kol & Lexi ˇˇ1864  EmptyVas. Márc. 23, 2014 2:46 pm



Kol &Lexi


Tekintetemmel követem a sok részeg embert és hitetlenkedve nézem ahogy buliznak. Vagy nem is tudom, hogy mit tudnék mondani a viselkedésükre. Fetrengenek a földön, illetve nőket taperolnak le. Hát, én sem vetem meg az italt, de annyi van bennem, hogy ne igyam le magam annyira, hogy azt se tudjam, hogy hol vagyok. És nem is illene, és nem is hozzám illő lenne. Főleg, hogy jómódú nevelésben részesültem.
Gondolataimból egy jóvágású férfi hozz vissza a földre. Ismerős az arca, mintha láttam volna valahol... Vagy csak szimplán hasonlít valakire.
- Nem kell értem aggódni, meg tudom védeni magamat. - mondom kedvesen, egy bájos mosoly kíséretében.
- Alexia Branson vagyok, és ön? - kérdezem majd beleiszok az italomba. Frissítő, pont ez kell nekem. Főleg az elmúlt hetek után nincs is nagyobb vágyam mint egy frissítő italt inni. - és most nem a vérre gondolok, kivételesen -
Tekintetem újra a mellettem lévő férfira siklik. Hm... Jól néz ki, azt meg kell hagyni. És vámpír is, ezt már az első pillanattól kezdve tudom.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kol & Lexi ˇˇ1864  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol & Lexi ˇˇ1864    Kol & Lexi ˇˇ1864  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kol & Lexi ˇˇ1864
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Bárhol a világban :: Múlt-
Ugrás: