Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Park          EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Park          EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Park          EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Park          EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Park          EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Park          EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Park          EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Park          EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Park          EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tatia C. Petrova

Tatia C. Petrova


Hozzászólások száma : 34
Age : 1022
Tartózkodási hely : mf▲
Humor : bittersweet▲

Park          Empty
TémanyitásTárgy: Park    Park          EmptyVas. Márc. 09, 2014 11:49 am

***
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 10
Age : 550
Tartózkodási hely : • Ahol épp kedvem tartja
Humor : • Petrovás

Park          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park          EmptyVas. Márc. 16, 2014 1:02 pm

Park          Oie_16134257XA9LUYvS_www.kepfeltoltes.hu_
Katherine & Damon  

Nem érem, hogy mi van még mindig. Ember vagyok, egy nyomorult kis ember, ráadásul úgy érzem, hogy ráncosodom, sőt még néhány ősz hajszálam is van. Tuti, hogy valami nincs rendben itt és ez nem tetszik nekem. Keresnem kell valakit, egy boszorkányt vagy akárkit aki tud segíteni, szerintem haldoklom és Katherine Pierce nem halhat meg, az örökkévalóságig ki fogok tartani és az nagyon hosszú idő. Ez is Elena hibája, minden ami történik itt az mind annak a hülye idióta szukának a hibája. Egyszer bosszút állok rajta, megkínzom majd letépem a kis hülye fejét. Nem tudom, hogy Damonnek mi tetszik annyira benne, de tuti, hogy majd belőle is olyan nyafka kis hülyét csinál. Most ahogy hirtelen átfut a gondolataimban Damon épp akkor látom meg, ahogy a parkban sétálok. Semmi kedvem nincs vele beszélni, sőt szeretném inkább messziről elkerülni őt, de tudom, hogy előbb utóbb úgyis szembetalálkozunk. Igazából legszívesebben pofán vágnám őt, csak úgy ok nélkül, mert már egyszerűen nem bírom elviselni a társaságát. Elmegyek mellette, majd szándékosan majdnem felütöm.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Park          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park          EmptyVas. Márc. 16, 2014 2:12 pm


Damon & Kath


Elena nem sokára elfog menni fősulira, én pedig itt maradok Jeremyvel, és Katherinevel aki most egy kényes p*csa. Amióta ember nagyon idegesítő kis szuka, de muszáj elviselni. Nem fogom megölni, inkább szenvedjen az emberi élettel, majd később megölöm, ha nagyon fel fog idegesíteni. Jeremyvel is lesz nagyon sok probléma, gondolom az első nap már verekedni fog és hívni fognak, hogy be kell menni az iskolába, és akkor meg kell igéznem az igazgatót, hogy ne csapják ki. De reméljük, hogy nem lesz igazam. Fekszek az ágyon és ezen gondolkozok. Nem bírok fekve maradni. Felpattanok az ágyból, majd a ruhásszekrényemhez suhanok ahonnan kiveszek egy farmert, és egy fekete izompólót. Felkapom magamra a ruhadarabokat, majd lesuhanok az előszobába, onnan kilépek az ajtón. Mélyen beszívom a friss levegő illatát, majd elindulok a park felé. Szépen lassan sétálok, egy 20 perc séta után, már a park füvén lépkedek. Tényleg hol lehet most Katherine? Biztos vagyok benne, hogy itt a városba, de hol. Nem láttam vagy három napja. Nem baj legalább nyugalom van addig. Egy lökés zökkentett ki a gondolkozásból, és ki lökött meg? Hát persze, hogy Katherine.
-Neked is szia, Katherine.. Mondom, majd körbenézek. Nem lát minket senki. A lány elé suhanok.
-Mizujs?




Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 10
Age : 550
Tartózkodási hely : • Ahol épp kedvem tartja
Humor : • Petrovás

Park          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park          EmptyVas. Márc. 16, 2014 2:40 pm

Katherine & Damon
✗ Szószám: 200 ✗ Egyéb: • embernek lenni szívás •



Damonéknél lakom már amióta ember vagyok, s már kezdem úgy érezni mintha ő lenne a bébiszitterem. Egyszerűen nehéz egy levegőt vennem vele, mert legtöbbször talál valamit amivel tud csesztetni engem, bár megértem hisz' sokat játszadoztam vele. Észrevett engem és már kíváncsi is vagyok, hogy mi lesz majd a következő beszólása, de majd ha beszól hát majd én is be fogok neki. Legszívesebben eltűnnék Mystic Fallsból, de nem tehetem, mert vissza akarom szerezni Stefant és bebizonyítani neki, hogy igenis szeretem őt és mindig is szerettem. Sok mindent rúléltem, de ha most ebben az időszakban nem lesz vekem, abba talán majd belehalok. Legalább a pokolra jutásom előtt legyen egy szép pillanat az életemben. - Nyugi, direkt nem köszöntem neked Damon! - A szokásos Katherine mosoly kerekedik az arcomra, majd folytatom a mondanivalómat. - Hogy mzujs? Szerintem azt te is pontosan tudod! Ember vagyok, hála a kis ribancodnak, egy kis nyomorék lettem miatta! Tudod milyen szar érzés ennyi év után újra embernek lenni? Minek kell folyton csesztetnie Elenának engem, talán nem foglalkozol eleget vele az ágyban? - Újra ideges leszek, és akárhányszor csak eszembe jut, hogy mit tett velem Elena Gilbert a vérnyomásom 1000-re megy fel, s semmit nem tudok tenni ellene.  
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Park          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park          EmptySzomb. Márc. 22, 2014 3:43 pm


Damon & Kath


Teljesen kikészít, hogy Katherine nálunk lakik, egy rossz nyávogós ribanc lett amióta ember. Legszívesebben kitépném a nyelőcsövét, de akkor Stefan ki is nyírna. Így is eléggé haragszik ránk, inkább rám. Elena érezte, hogy baj van, de nem mondta el, mert azt hitte rosszul fog esni, hogy az ex-barátjáról álmodik. Normális esetben szarul esett volna, de most nem. Most az lett volna a fontos, hogy megkeressük Stefant és mi szabadítsuk, ki de ahelyett Silas ex-neje, Tessa volt az, aki kiengedte. De persze aztán pedig kitörölte az emlékeit, de utána újra visszaadta neki szóval most depressziós is amellett, hogy haragszik ránk. Remélem nem fog hülyeséget csinálni és olyan emberhez menni segítségért, aki eléggé rossz hatással van rá, példa itt Klaus Mikaelson. Elmosolyodok Kath megjegyzésén, hogy direkt nem köszönt nekem, de amikor Elenat kezdi sértegetni, lefagy a mosoly az arcomról. Háta mögé suhanok, majd elkapom a csuklóját.
- Ha még egyszer Elenat sértegetni mered, eltöröm az egyik csuklódat majd a másikat is, aztán pedig a lábaid fognak következni. Aztán pedig kitépem a szíved!





Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Park          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park          Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Park
» Park
» Jurassic Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: