Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók világában játszódó szerepjáték, ahol a kedvenc szereplőid bőrébe bújhatsz.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Tatia Petrova
Lexi Branson
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Fejezd be!
Salvatore ház EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:23 pm by bekah14

» Mi jut róla az eszedbe?
Salvatore ház EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:22 pm by bekah14

» Ki? Kivel? Mikor? Hol? Mit?
Salvatore ház EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:03 pm by bekah14

» Katniss Valverde. - Kész!
Salvatore ház EmptyVas. Jún. 08, 2014 11:52 pm by Katniss Valverde

» Marcel bárja
Salvatore ház EmptySzomb. Május 03, 2014 3:00 pm by Stefan Salvatore

» Könyvtár
Salvatore ház EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 2:58 pm by Stefan Salvatore

» Erdő
Salvatore ház EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:53 pm by Pandora Di Angelo

»  Hírek
Salvatore ház EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:58 pm by Lexi Branson

» Ghost Academy
Salvatore ház EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 7:15 pm by Amara


 

 Salvatore ház

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyVas. Márc. 16, 2014 11:12 am


Damon & Elena


A z utolsó napunk volt, hogy Elenaval együtt aludtunk, mert ő megy főiskolára. Minek? Legbelül azt szeretném, hogy maradjon, de tudom, hogy jobb neki főiskolára menni, mert így legalább eltudja felejteni, hogy mi történt. Meg amúgy is, mielőtt vámpír lett azt tervezte, hogy Carolineval elfog menni. Meg amúgy sincs messze, hamar oda lehet érni. Személyesen is meglátogathatom. Én addig, amíg ő tanul én vigyázhatok az öccsére. Nem lesz könnyű mert problémás gyerek, de nem baj. Megoldom, mindent megoldok. Remélem. Csak nem fogják verekedésért eltanácsolni a suliból. Csak nem olyan hülye. Meg hát mi lehet  nehéz nevelni, egy olyan fiút, aki visszatért a halálból, aki látja a szellemeket, és aki az ötök egyike volt. Gyerekjáték.  Meg most viszonylag béke van a városban, nincsenek itt az ősiek, szerencsére. Legjobban Kolnak örülök, hogy nincs itt mivel még mindig fáj az állam. És mit csinált, hogy fájt? Csak barátkozni akart, és állon vágott egy baseball ütővel.
Fekszek az ágyba, ezek a gondolatok járnak a fejembe. Igen, elég gondterhelt vagyok mostanság. Felállok az ágyból, a ruhás szekrényemhez lépek ahonnan kiveszek egy inget, és egy farmert. Gyorsan felkapom magamra, majd lesétálok a nappaliba. Töltök magamnak egy pohár whiskeyt, majd leülök a fotelba és kortyolgatni kezdem az italom.




Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyVas. Márc. 16, 2014 1:08 pm


Elena & Damon

Nem győzöm így sokadjára is elmondani, de csodás Damon mellett ébredni. Ha csak arra gondolok, hogy itt volt velem egész nyáron.. rögtön mosoly csúszik az arcomra. Hisz neki köszönhetem életem egyik legjobb nyarát. Ebből a szempontból iszonyat jó döntés volt végre dönteni. Húú igen... ez egy elég kacifántos mondat, de ez az igazság. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy Stefan és Bonnie így eltűnt az életemből, a nyaramból. Mert bár azt remélem, hogy Bonnie majd a főiskolán megérti és elfogadja a kapocslatomat Damonnel, addig azt biztosra tudom, hogy Stefant örökre elveszítettem. Talán még Damon is. Pedig ő a fivére.  
Ezen gondolatok közepette ébredtem fel. Nem kellett körbenéznem ahhoz, hogy rájöjjek Damon már nincs az ágyban mellettem. Ezért én is gyorsan kikászálódtam az ágyból.
Mivel ez az utolsó napom itt, ezért szeretném minden percét kiélvezni, vagyis Damonnal lenni. Gyorsan felkaptam a kezembe eső ruhadarabjaimat, majd lesétáltam a nappaliba, ahol meg is találtam Damon. Óvatosan, lábujjhegyen a kanapéhoz sétáltam és kezeimet a szemére tettem.  
-Kivagyok? - kérdeztem játékosan. Hisz az egész nyarunk ilyen volt. Akkor ez az utolsó nap mi más lehetne?!
Majd mielőtt válaszolhatott volna elvettem a kezemet a szeméről és adtam neki egy csókot.
-Min gondolkodtál? - kérdeztem kíváncsian.





Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyVas. Márc. 16, 2014 1:52 pm


Damon & Elena


Nagyon, de nagyon fog nekem hiányozni Elena. Nem lesz mindig csodás a reggelem mint eddig egész nyáron, nem fogom mindig érezni az érintését, a puha ajkait. Nem fogom látni, a csodaszép mosolyát, nevetését. Nem fogom tudni magamhoz szorosan ölelni, és soha el nem engedi. Az életem legjobb napja volt az amikor engem választott. Akkor olyan boldog voltam mint még soha. De legbelül volt egy rossz érzésem. Az az érzés, hogy elfogom veszíteni a testvéremet, Stefant. Ez így is történt. Stefan elvitte Silas testét, majd bedobta az élettelen testet a bányatóba, és lelépett. Ki tudja, mit csinált egész nyáron. Biztos, jót medencézik(xD), miközben szórakozik a lányokkal. Mert szerintem kikapcsolt. De remélem, hogy nem. Régebben örültem volna neki, de most nem. Mert már nem vagyok olyan mint régen, megváltoztam. Bevallom nehéz megállni azt, hogy vacsora partit szervezzek az egész városból. De Elenaért mindent megteszek. Ő a mindenem. A gondolkozásból, egy puha kéznek az érintése zökkent ki.  Kérdezte, hogy ki vagyok én, de mielőtt válaszolhattam volna megcsókolt. Visszacsókolok, leteszem az asztalra az italt, majd az ölembe húzom.
-A főiskolán. Mondom neki mosolyogva, majd megcsókolom.




Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyVas. Márc. 16, 2014 3:03 pm


Elena & Damon

Furcsa, hogy nem én adtam hangot elsőként a főiskolának. Persze várom, meg minden... de roppant nehéz dolog lesz itt hagyni Őt. Hisz kitudja mi történik majd míg én nem leszek itthon. Főleg úgy, hogy Jeremy is beköltözik.. ez nem jó ómen...
Csak egy nano pillanat alatt termek az ölébe. Azt hiszem ez is a nyár rutinjának tudható be.  Kedvesen rámosolygok, mikor megemlíti a Whitmore-t, de most valahogy nincs kedvem erről beszélni.  
-Héé... ez az utolsó itthon töltött napom. Ne beszéljünk erről, inkább... - be sem tudtam fejezni a mondatot, mert ajkai az enyémre tapadtak. Nem mondom... imádom mikor így hallgattat el. Karjaimat a nyaka köré fontam és ha lehet még közelebb húztam magam.
-Inkább mond meg mi legyen a mai program. - feleltem, mikor ismét szóhoz tudtam jutni.





Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyVas. Márc. 16, 2014 3:22 pm


Damon & Elena


Csodálkoztam is, hogy eddig Jeremy se, se Elena nem említette a fősulit. Inkább hallgattak. Nekem is ezt kéne nem erről beszélni, és kihasználni ezt az utolsó napot. Katherine is idegesíteni fog egész nap amikor elmegy Elena az biztos. Kath, Stefanért jött vissza, csak az a gond, hogy még nincs itt Stefan. Ezért ő úgy döntött, hogy beköltözik. Róla is gondoskodom. Bébiszitter leszek, az már biztos. Egy csókkal elhallgattattam. Imádom így elhallgattatni, és tudom, hogy ő is szereti. Majd amikor közelebb húzott magához, végig simítottam a combján.
-A mai program... hát nem is tudom.Rávigyorogtam, majd megint megcsókoltam.
-Mihez lenne kedved?




Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyHétf. Márc. 17, 2014 5:50 pm


Elena & Damon

Nem gondoltam volna, hogy lehetőségem lesz arra, hogy én válasszak programot.
Igazából jelenleg sincs semmi elképzelésem. Szeretem a spontán dolgokat, azt hiszem ez is egy ok amiért Damon mellett döntöttem.
- Én csak veled szeretnék lenni! Kiakarom élvezni ezt a napot is, pont úgy mint a többit. - vallottam be az igazat. Majd hirtelen ötletből az előbb elhelyezett pohárért nyúltam. Jól meghúztam, majd átadtam Damon kezébe. Az ital kezdetnek nem is olyan rossz, hisz talán sikerül egy kicsit ellazítania és elfeledtetni velem most még a költözködést.





Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyKedd Márc. 18, 2014 5:36 pm


Damon & Elena


N agyon jó érzés, hogy Elena engem választott, ha nem engem választott volna akkor kikapcsoltam volna és elkezdtem volna öldökölni, mert csak miatta változtam meg. Mert szeretem. Ő az életem értelme és soha nem akarom elveszíteni, soha az életbe. A főiskolán is bármikor meglátogathatom, mert senki és semmi nem állíthat meg abba, hogy a lánnyal legyek. Amikor velem van az idő repül, de minden percét imádom. Imádok vele lenni.
-Én is veled szeretném tölteni ezt az utolsó napot! Azt akarom, hogy ne rontsa el semmi, de a mi életünket ismerve, nem sokára bejön egy zavaró tényező. Dee lehet, hogy szerencsénk lesz és most az egyszer semmi sem fogja elrontani a pillanatot.Mondom neki mosolyogva, majd amikor jól meghúzza az italt rávigyorgok, majd lehúzom a pohár tartalmát.
-Jó ötlet az ivás! De van amit én jobban szeretek az ivásnál!Az arcomon egy pimasz mosoly jelenik meg.




Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptySzer. Márc. 19, 2014 5:11 pm


Elena & Damon

Igaza volt.. mármint az összes kis pillanatot ki kell élvezünk. Így együtt. Mert a főiskolán már biztos, hogy nem lesz erre lehetőségünk.. főleg úgy, hogy Ő nem akar jönni.
- Nagyon remélem.- feleltem majd egy pillanatra az ajtója néztem.
Már csak az hiányozna, hogy Jeremy megint úgy berontson... úgy mint a minap. Na az nem volt egy remek pillanat.
Pimasz megjegyzése hallatán ajkaimra ravasz mosoly helyezkedik. Nyakába kulcsolt karjaimat elengedtem és   hátrébb csusszantam, hogy a szemeimbe nézzek.
- Na és milyen programot talált ki mára Mr. Salvatore?- kérdeztem incselkedve.





Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Myistic Falls

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptySzomb. Márc. 22, 2014 9:13 pm


Damon & Elena


É n nem akarok menni főiskolára, egyszer már voltam, de elég is volt. Az a sok tanulás, teljesen kifárasztott. De, cserébe a bulik nagyon jók voltak ott, tipikus igyuk halálra magunkkal majd szexeljünk buli, aminek a látszat miatt annak egy gáz címet. De akkor nekem jó volt, hogy halálra ihatták magukat mert ha megéheztem ott voltak az élő vértasakok. Amikor nem vagyok Elenaval, nagyon hiányoznak azok az idők amikor mindennap buliztam, öltem. Nagyon jól szórakoztam abba az időkbe. Ha egy napra visszatudnám kapni az akkori életemet, csak egyetlen egy napra, többre nem akkor igazán boldog lennék. Örülnék ha nem menne el és folytatni tudnák ezt az életünket, de most az a fontos, hogy embernek érezze magát. Én meg itt maradok bébicsőszködni, mindenki nyer. Amikor elkezdett incselkedni elvigyorodtam, majd szenvedélyesen megcsókolom, közben végig simítok a combján. Nagyon jó érzés amikor az ajkaink összeérnek, csak ő jár olyankor a fejembe más nem.





Vissza az elejére Go down
https://vamp-diaries.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Falls
Humor : édes

Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház EmptyPént. Márc. 28, 2014 6:21 pm


Elena & Damon

Sajnos már nem egyszer adta tudtomra a barátom, hogy mennyire nincs ínyére ez az egész főiskolás dolog.  Pedig én nagyon szívesen járnék vele is suliba... Persze Carolinnal is nagy élmény lesz, de Damonnal tényleg minden olyan más.
Valami hasonló programra gondoltam, már akkor is mikor megláttam a ravasz kis mosolyt az arcán.
Miközben erős kezei combjaimat érint, az én kis kacsóim a mellkasáról szépen lassan ismét felcsúszik a nyaka köré, ahol ismét összefonom ujjaimat. Csókunk elég hosszúra sikeredett ezért mikor ajkaink elválnak egymásétól és kis szuszogásba kezdtem.
- Ez nem is olyan rossz program!- nevettem el magam, majd szenvedélyesen megcsókoltam. Kezeim immáron a hajába túrtak, miközben a csípőmet mozgatva próbáltam a legkényelmesebb helyet megtalálni az ölében.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Salvatore ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház   Salvatore ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Salvatore ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ł Stefan Salvatore
» ł Stefan Salvatore..
» Régi Salvatore-Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Welcome To Mystic Falls :: Lakónegyed-
Ugrás: